• PO - ČT 7.00 -19.00
 • 7.00-18.00
 • SO 7.00-12.00

poradna

Nenašli jste na našich stránkách odpověď na své otázky?
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Vaše poslední zodpovězené dotazy

 • Jan Krupička

  Dobrý den, byl jsem na vás odkázán uroložkou, vzhledem k dlouho trvajícím obtížím, kdy po prodělané kandidóze penisu v červnu tohoto roku se obtíže nezmírnily, respektive zůstala nepříjemná bolest v oblasti špičky žaludu s občasným pocitem chladu. Je mi 32 let, mám stálou partnerku, po prodělané léčbě a pohlavním styku s ní, se u ní taktéž objevila kandidová infekce. Mám teď obavy z dalšího pohlavního styku, abych ji opět nenakazil. Za případnou radu vám děkuji.

  Thumb foto poradna4

  Odpověď: Lenka Zmydlená, Dis.

  Dobrý den, pane Krupičko,

   

  děkujeme za Váš dotaz. Pro řešení Vašeho problému doporučujeme osobní kozultaci i našeho lékaře.

  Objednávka do ambulance našich andrologů je možná...

  Dobrý den, pane Krupičko,

   

  děkujeme za Váš dotaz. Pro řešení Vašeho problému doporučujeme osobní kozultaci i našeho lékaře.

  Objednávka do ambulance našich andrologů je možná následující odkaz: https://www.andrologickaklinika.cz/objednejte-se.html

  Zvolením odkazu se Vám otevře kalendář s nabídkou termínů u našich lékařů (červená – termín je obsazen, zelená – termín je volný). Můžete si zvolit libovolný neobsazený (zelený) termín na vstupní vyšetření podle Vašich časových možností a pro rezervaci zadat Vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení, e-mailový a telefonický kontakt, rok narození). Na uvedené kontaktní údaje Vám poté bude zasláno potvrzení o objednávce a potřebné informace. S sebou si doneste identifikační doklady (OP a kartičku pojištěnce) a je vhodné dorazit 10 minut před konzultací, aby se stihly vyřídit všechny formality na recepci.

  Momentálně máme bohužel do konce ledna 2020 obsazenou kapacitu, ale v nejbližší době budeme otevírat nové termíny na další období.

  Cena za vstupní vyšetření je 1.000,- Kč a trvá 40 minut. Andrologické vyšetření se sestává z individuální konzultace s lékařem, fyzikálního a sonografického vyšetření a následného specializovaného dovyšetření.

   

  Přeji hezký zbytek dne.

   

  S pozdravem

  Koordinátorka andrologie

  zobrazit více
 • Mandous Pavel

  Dobry den ,mam dotaz 20 let jsem mel cukrovku nini jsem po transplantaci ledviny a slinivky ,v poslednich letech mam problem z erekce ,neni dostatecna k pohlavnimu styku ,zkousel jsem i leky cialis mirne se to zlepsilo ale ne zas tak moc ,chtel jsem se poradit a doporucit nakou lecbu ,je mi 33 let a nehodlam se vzdat pohlavniho styku ,predem dekuji za odpoved

  Thumb foto poradna4

  Odpověď: Lenka Zmydlená, Dis.

  Dobrý den,

   

  pro zjištění příčiny Vašich potíží a nalezení vhodného řešení doporučujeme konzultaci u našeho androloga. Vstupní vyšetření se sestává...

  Dobrý den,

   

  pro zjištění příčiny Vašich potíží a nalezení vhodného řešení doporučujeme konzultaci u našeho androloga. Vstupní vyšetření se sestává z individuální konzultace s lékařem, fyzikálního a sonografického vyšetření a následného specializovaného dovyšetření, po kterém je možné stanovit další postup. Objednávka na vyšetření je možná přes odkaz: https://www.andrologickaklinika.cz/objednejte-se.html nebo na telefonním čísle 234 770 260.  Cena je 1.000,- Kč a konzultace trvá 40 minut. V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat.

  S pozdravem

  Koordinátorka andrologie

  zobrazit více
Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 2

Zveme Vás na prohlídku lůžkového oddělení klinického centra ISCARE ve 2. patře budovy Lighthouse..

Img bot 3

Sídlem Klinického centra ISCARE I.V.F. a.s. je moderní výšková budova Lighthouse v Praze 7 Holešovicích v blízkosti Libeňského mostu..