HOT LINKA pro pacienty: 800 203 233
Změna jazyka: Česky English Deutsch Italiano
Info e-mailem:
 
 
 

Banding klub

Primář MUDr. Ladislav Svoboda Lékaři CPLO
MUDr. Kateřina MalčánkováMgr. Denisa Schücková
Sestry CPLO
Nutriční terapeutka

Banding klub nabízí psychologickou péči

 

V Klinickém centru Iscare – Lighthouse organizuje svou činnost Banding klub, který je určen pacientům po bandáží žaludku nebo po jiné operaci pro obezitu. Formou setkávání ve skupině poskytujeme soustavnou psychologickou péči a podporu, která není individuálně hrazena pacientům zdravotními pojišťovnami. Pacientům se ve skupině Banding klub pravidelně věnuje psycholožka Mgr. Denisa Schücková.  Klub je otevřen všem pacientům, včetně těch, kteří nebyli u nás operováni.

Výrazné zhubnutí po bandáži žaludku je změnou jistě vítanou a příjemnou. Velká proměna vlastního těla, životního stylu a reakce okolí může ale být pro mnohé pacienty také psychickou zátěží. V Banding klubu klinická psycholožka pomáhá účastníkům těmto životním změnám porozumět a sžít se s nimi.

Účastníci si zde sdělují zkušenosti, jak zvládají nový životní styl, pravidelné stravování s bandáží a případné stresy a zátěže. Při vypjatých situacích nám totiž může pomáhat právě jídlo, které na chvíli poskytne uvolnění. Když je nám například smutno a cítíme se osamělí nebo nerozhodní, jídlo nás může uklidňovat. Citové vztahy, přijetí a bezpečí jsou v našich životech s jídlem pevně svázány.

Banding klub slouží jako prostor pro sdílení obtíží, ale i radostí  každodenního života. Chceme, aby Banding klub sloužil jako místo, kde naši pacienti nacházejí porozumění, přijetí a podporu.

Abychom zajistili vhodný počet účastníků na setkáních Banding klubu, objednejte se prosíme na  naší recepci, tel. 234 770 260 nebo na bezplatné lince 800 203 233. Setkání Banding klubu se konají každé druhé úterý v měsíci od 16.30 do 18 hodin.

Mapa webu     Tuto webovou prezentaci vytvořila firma a-net © Copyright a-net.cz 2016