• PO - ČT 7.00 -19.00
 • 7.00-18.00
 • SO 7.00-12.00

poradna

Nenašli jste na našich stránkách odpověď na své otázky?
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Vaše poslední zodpovězené dotazy

 • Radek Jindra

  Dobrý den, mám BMI 37,3 a hyátovou kýlu. Jde provést při tomto onemocnění operace s balónkem v žaludku. A co obnáší příprava na zákrok (dieta aj..nemám moc velkou vůli) ? A lze po operaci chodit na běžícím páse nebo se musí omezit pohyb ? Děkuji velmi za odpověď Radek Jindra

  Thumb rh foto poradna 145x145

  Odpověď: MUDr. Richard Hovadík

  Dobrý den, z Vašeho dotazu, máte hiátovou hernii a chcete zavést balonek?..toto není operace, provádí se endoskopicky a lze i s hiátovou hernií, pokad se dotazujete na operaci hiátové hernie, jedná se o...

  Dobrý den, z Vašeho dotazu, máte hiátovou hernii a chcete zavést balonek?..toto není operace, provádí se endoskopicky a lze i s hiátovou hernií, pokad se dotazujete na operaci hiátové hernie, jedná se o tzv. fundoplikaci, toto je výkon operační, laparoskopický a nelze provést při zavedeném balonku v žaludku.

   

  s pozdravem Dr. Hovadík

  zobrazit více
 • Nikola Padalíková

  Dobrý den, je mi 21 let a potýkám se ve svém mladém věku s duodenogastrickým refluxem a taky s návratem kyselin do krku. Trápí mě to již přes 3 roky,ale je to takový extrém,že nemohu skoro jíst, dost jsem zhubla a léky mi už velice dráždí sliznice žaludku, ač endoskopický nález nebyl fatální (i přesto se ale strašně zahleňuji v krku,pálivost na hrudi se mnohdy nedá vydržet, spím málo nebo vůbec..). Máme špatnou rodinnou anamnézu ze strany mého otce, kde se objevuje rakovina jícnu, refluxy,kýly a podobné věci. Můj otec prodělal operaci žaludku i jícnu, ale vše začalo odebraným žlučníkem. Já o svůj žlučník přišla ve svých 18 letech také a obtíže jsou čím dál horší. Chtěla jsem se zeptat, zda bych měla nárok na žádost o Fundoplikaci. Tato operace by opravdu extrémně pomohla mému životu, jelikož jsem musela kvůli potížím přerušit školní docházku, práci a vše okolo.. nevím si už rady. Podstupuji pravidelně i psychologická sezení,ale lékaři si nemyslí,že bych byla nějak psychotická. Velmi bych o tuto operaci stála,ale už nevím kam bych se obrátila, protože můj lékař do mě neustále jen posílá víc a víc léků, po kterých je mi velmi špatně. Děkuji mockrát za ochotu.

  Thumb rh foto poradna 145x145

  Odpověď: MUDr. Richard Hovadík

  Dobrý den, objednejte se na recepci Iscare na chirurgickou ambulanci a přineste si s sebou všechna vyšetření, která jste absolvovala.

   

  S pozdravem Dr. Hovadík, chirurgie

  Dobrý den, objednejte se na recepci Iscare na chirurgickou ambulanci a přineste si s sebou všechna vyšetření, která jste absolvovala.

   

  S pozdravem Dr. Hovadík, chirurgie

Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 2

Zveme Vás na prohlídku lůžkového oddělení klinického centra ISCARE ve 2. patře budovy Lighthouse..

Img bot 3

Sídlem Klinického centra ISCARE I.V.F. a.s. je moderní výšková budova Lighthouse v Praze 7 Holešovicích v blízkosti Libeňského mostu..