• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content main cjch Thumb rg foto poradna1

prof. MUDr. Robert Gürlich, CSc.
Primář Centra jednodenní chirurgie

Banding klub

V klinickém centru ISCARE I.V.F. a.s. organizuje svou činnost Banding klub, který je určen pacientům po bariatrické operaci.

Formou setkávání ve skupině poskytujeme soustavnou psychologickou péči a podporu. Pacientům ve skupině Banding klub se pravidelně věnuje psycholožka Mgr. Denisa Schücková.  Klub je otevřen všem pacientům, včetně těch, kteří u nás nebyli operováni.

Velká proměna vlastního těla, životního stylu a reakce okolí provázející zhubnutí  můžou být pro mnohé pacienty také psychickou zátěží. V Banding klubu se Vám budeme snažit pomoci těmto životním změnám porozumět a sžít se s nimi. Účastníci si zde sdělují zkušenosti, jak zvládají nový životní styl, pravidelné stravování a případné stresy a zátěže. Při vypjatých situacích nám totiž může pomáhat právě jídlo, které na chvíli poskytne uvolnění. Když je nám například smutno a cítíme se osamělí nebo nerozhodní, jídlo nás může uklidňovat. Citové vztahy, přijetí a bezpečí jsou v našich životech s jídlem pevně svázány.

Banding klub slouží jako prostor pro sdílení obtíží, ale i radostí každodenního života. Chceme, aby Banding klub sloužil jako místo, kde naši pacienti nacházejí porozumění, přijetí a podporu.

Abychom zajistili vhodný počet účastníků na setkáních Banding klubu, objednejte se, prosím, na  naší recepci, tel. +420 234 770 260, 261 nebo na bezplatné lince 800 203 233. Setkání Banding klubu se konají každé druhé úterý v měsíci od 15:30 do 17:00 hod.

Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 2

Zveme Vás na prohlídku lůžkového oddělení klinického centra ISCARE ve 2. patře budovy Lighthouse..

Img bot 3

Sídlem Klinického centra ISCARE I.V.F. a.s. je moderní výšková budova Lighthouse v Praze 7 Holešovicích v blízkosti Libeňského mostu..