• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content main cjch Thumb rg foto poradna1

prof. MUDr. Robert Gürlich, CSc.
Primář Centra jednodenní chirurgie

Psychologická péče

Na vzniku obezity se podílí i životní okolnosti a emoce. Psycholog ISCARE je proto mezi odborníky, kteří se podílejí na moderní léčbě obezity na naší klinice.

Klinickým psychologem v ISCARE I.V.F. a.s. je Mgr. Denisa Schücková. S paní Mgr. Schückovou se setkáte v rámci předoperačního „kolečka“, které se celé provádí přímo u nás na klinice. Probere s Vámi veškeré aspekty Vámi zvolené operace, jejich dopad na Vaše okolí a Vaši psychiku.

Banding klub pod vedením Mgr. Denisy Schückové

Výrazné zhubnutí po bandáži žaludku je změnou jistě vítanou a příjemnou. Velká proměna vlastního těla, životního stylu a reakce okolí můžou ale být pro mnohé pacienty také psychickou zátěží. V Banding klubu klinická psycholožka pomáhá účastníkům těmto životním změnám porozumět a sžít se s nimi.

Účastníci si zde sdělují zkušenosti, jak zvládají nový životní styl, pravidelné stravování s bandáží a případné stresy a zátěže. Při vypjatých situacích nám totiž může pomáhat právě jídlo, které na chvíli poskytne uvolnění. Když je nám například smutno a cítíme se osamělí nebo nerozhodní, jídlo nás může uklidňovat. Citové vztahy, přijetí a bezpečí jsou v našich životech s jídlem pevně svázány.

Banding klub slouží jako prostor pro sdílení obtíží, ale i radostí  každodenního života. Chceme, aby Banding klub sloužil jako místo, kde naši pacienti nacházejí porozumění, přijetí a podporu.

Abychom zajistili vhodný počet účastníků na setkáních Banding klubu, objednejte se, prosím, na  naší recepci, tel. +420 234 770 260, 261 nebo na bezplatné lince 800 203 233. Banding klub je organizován každé druhé úterý v měsíci od 15:30 do 17:00 hodin.

Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 2

Zveme Vás na prohlídku lůžkového oddělení klinického centra ISCARE ve 2. patře budovy Lighthouse..

Img bot 3

Sídlem Klinického centra ISCARE I.V.F. a.s. je moderní výšková budova Lighthouse v Praze 7 Holešovicích v blízkosti Libeňského mostu..