• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content img hlavni ivf Thumb jl foto poradna3

MUDr. Jan Lacheta
Primář oddělení asistované reprodukce

Embryo inkubátor Geri

Kontinuální monitoring embryí přístrojem Geri umožňuje snímání a analýzu dynamiky embryonálního vývoje 24 hodin denně bez ohrožení vývoje embryí okolními podmínkami.

Jako jedni z prvních v České republice, nabízíme jedinečnou možnost kultivace a monitoringu embryí v revolučním Embryo Time Lapse Incubatoru Geri. V posledních letech byla publikována řada článků, které dokumentují klinické přínosy využívání monitoringu. Mezi hlavní patří vyšší míra uchycení embrya v děloze a snížené riziko potratu.

Geri je speciální kultivační inkubátor, který poskytuje ideální podmínky pro vývoj embryí. Je konstruován tak, že pro embrya každé pacientky je zde samostatná komora. V té jsou embrya rozdělena ve speciální misce do jednotlivých jamek a každé zvlášť monitorováno kamerou. Díky tomu odpadá jakékoliv narušení kultivačních podmínek, kterému se doposud nebylo možné vyhnout.

Přístup k této nové technologii nám umožňuje ponechat embrya v inkubátoru, zatímco kamera  pořizuje obraz celého vývoje. To poskytuje neomezené možnosti při vyhodnocování embryí bez jejich stresování při manipulaci a také přináší o každém embryu mnohem více informací, než jsme byli schopni získat doposud. Získané informace nám pomohou vybrat k embryotransferu to nejkvalitnější embryo a tím zvýšit šance na prosperující těhotenství.

Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 2

Zveme Vás na prohlídku lůžkového oddělení klinického centra ISCARE ve 2. patře budovy Lighthouse..

Img bot 3

Sídlem Klinického centra ISCARE I.V.F. a.s. je moderní výšková budova Lighthouse v Praze 7 Holešovicích v blízkosti Libeňského mostu..