• PO - ČT 7.00 -19.00
 • 7.00-18.00
 • SO 7.00-12.00

poradna

Nenašli jste na našich stránkách odpověď na své otázky?
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Vaše poslední zodpovězené dotazy

 • Markéta Marková

  Dobrý den, moje gynekoložka mi doporučila vaši kliniku na HyCoSy, ráda bych se objednala na výkon, ale předem zjistila co vše je k tomu potřeba (výsledky, žádanka, konzultace u vašeho lékaře), jaká je vhodná doba v menstruačním cyklu a jestli výkon hradí VZP nebo je daná cena dle vašeho ceníku co jsem zde našla (2500,-). Dále by si partner u vás nechal vyšetřit spermiogram - opět - jsou potřeba výsledky, žádanka? Děkuji za odpověď. Přeji klidný den. M. Marková

  Thumb thumb content budova iscare

  Odpověď: Klára Čepelková Staniční sestra IVF

  Dobrý den paní Marková,

  HyCoSy u nás provádíme, bohužel tot vyšetření není hrazeno z veřejného pojištění, cena je tedy, jak jste správně našla, dle našeho ceníku 2 500 Kč. Prosím...

  Dobrý den paní Marková,

  HyCoSy u nás provádíme, bohužel tot vyšetření není hrazeno z veřejného pojištění, cena je tedy, jak jste správně našla, dle našeho ceníku 2 500 Kč. Prosím objednejte se hned po skončení menstruace a maximálně do 11. dne cyklu, aby ještě neprobíhala ovulace. Žádné výsledky k tomu nejsou potřeba, pouze se buď telefonicky 234 770 260 nebo mailem recepce@iscare.cz objednáte na vyšetření.

  Stran spermiogramu je nejlepší mít žádánku, buď od Vašeho gynekologa nebo partner například od urologa, potom je vyšetření hrazeno pojišťovnou, pokud nemáte žádanku platí se také 2500 Kč.

  Na spermiogram není potřeba se objednávat, partner může dorazit kterýkoliv všední den od 8:00 - 15:30 hod s sebou stačí pouze žádanka, nahlasí se na naší recepci v 1.patře, kde ho budou dále instruovat.

   

  Přeji příjemný zbytek dne

  zobrazit více
 • Miroslava

  Dobrý den, omlouvám se za možná hloupý dotaz. Chtěla bych podstoupit KET, máme u Vás zamražené embrya s prodlouženou kultivací. Bylo mi řečeno, že se mám 8 - 10 den svého cyklu dostavit na kontrolní ultrazvuk. Teoreticky 15ty den cyklu probíhá ovulace, můžu tedy počítat s tím, že o 5 dní později podstoupím embryo transfer? Děkuji předem za odpověď.

  Thumb thumb content budova iscare

  Odpověď: Klára Čepelková Staniční sestra IVF

  Dobrý den, dovolím si upravit termín objednání, lepší by bylo dostavit se na kontrolu 10. - 12. DC, lékař Vás prohlédne, udělá ultrazvuk a domluvíte se společně na dalším postupu. Počítejte s...

  Dobrý den, dovolím si upravit termín objednání, lepší by bylo dostavit se na kontrolu 10. - 12. DC, lékař Vás prohlédne, udělá ultrazvuk a domluvíte se společně na dalším postupu. Počítejte s tím, že transfer se provádí po ovulaci, přesně jak píšete, ale na přesném datu se domluvíte až podle kontrolního ultrazvuku. Přeji Vám příjemný den. :-)

  zobrazit více
Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 2

Zveme Vás na prohlídku lůžkového oddělení klinického centra ISCARE ve 2. patře budovy Lighthouse..

Img bot 3

Sídlem Klinického centra ISCARE I.V.F. a.s. je moderní výšková budova Lighthouse v Praze 7 Holešovicích v blízkosti Libeňského mostu..