• PO - ČT 7.00 -19.00
 • 7.00-18.00
 • SO 7.00-12.00

poradna

Nenašli jste na našich stránkách odpověď na své otázky?
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Vaše poslední zodpovězené dotazy

 • Martina

  Dobrý den, děkuji, ale ptala jsem se na něco jiného - v moment transferu, v rámci tohoto jednoho cyklu, má stimulované IVF nějaké jiné, lepší podmínky? Nebo v moment, kdy je proveden transfer, je jedno co tomu předcházelo, a jsou obě varianty na stejných šancích? Možnost zmražení oocytů chápu, o to mi ale nejde :) Děkuji mnohokrát, s pozdravem, Martina Dobrý den, při nativním cyklu se získávají např. 1-3folikuly. Při klasickém IVF cyklu se získává mnohem více folikulů z důvodu léků na stimulaci, tímím pádem je lepší klasický IVF cyklus,protože při získání více folikulů si je můžete nechat zamrazit. Krásný den. Dobrý den, často čtu, že CAR nedoporučují nativní cyklus. Když mám v pořádku ovulaci, při punkci je vždy odebrán 1 folikl, získán 1 oocyt, metodou ICSI vznik 1 embrya dobré kvality - nejsem v moment tranferu na stejné startovní čáře jako při stimulovaném IVF? Děkuji za vysvětlení.

  Thumb iscare foto

  Odpověď: Bc. Radka Varhaníková Staniční sestra IVF

  Dobrý den, na transfer to vliv samozřejmě nemá,obě varianty mají stejné šance.

  Krásný den.

  Dobrý den, na transfer to vliv samozřejmě nemá,obě varianty mají stejné šance.

  Krásný den.

 • Martina

  Dobrý den, často čtu, že CAR nedoporučují nativní cyklus. Když mám v pořádku ovulaci, při punkci je vždy odebrán 1 folikl, získán 1 oocyt, metodou ICSI vznik 1 embrya dobré kvality - nejsem v moment tranferu na stejné startovní čáře jako při stimulovaném IVF? Děkuji za vysvětlení.

  Thumb iscare foto

  Odpověď: Bc. Radka Varhaníková Staniční sestra IVF

  Dobrý den,

  při nativním cyklu se získávají např. 1-3folikuly. Při klasickém IVF cyklu se získává mnohem více folikulů z důvodu léků na stimulaci, tímím pádem je lepší klasický...

  Dobrý den,

  při nativním cyklu se získávají např. 1-3folikuly. Při klasickém IVF cyklu se získává mnohem více folikulů z důvodu léků na stimulaci, tímím pádem je lepší klasický IVF cyklus,protože při získání více folikulů si je můžete nechat zamrazit.

  Krásný den.

  zobrazit více
Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 2

Zveme Vás na prohlídku lůžkového oddělení klinického centra ISCARE ve 2. patře budovy Lighthouse..

Img bot 3

Sídlem Klinického centra ISCARE I.V.F. a.s. je moderní výšková budova Lighthouse v Praze 7 Holešovicích v blízkosti Libeňského mostu..