• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content light 8614

Kariéra

Připojte se k týmu klinického centra ISCARE. Níže naleznete aktuální volné pozice.

V případě, že splňujete uvedené požadavky, zašlete nám svůj životopis na email iscare@iscare.cz.

V tuto chvíli nemáme žádné volné pozice.

Sálová sestra

Klinické centrum ISCARE hledá kandidátku na pozici sestry na oddělení operačních sálů

Požadujeme:

  • praxi na chirurgickém sále, ortopedickém sále a na plastické chirurgii
  • min. SŠ vzdělání
  • registraci - práci bez odborného dohledu
  • komunikativnost
  • odpovědnost a loajalitu

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí
  • práci v dynamicky se rozvíjející klinice
  • příjemné pracovní prostředí
  • 3-směnný provoz

Nástup ihned

V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis na vaneckova@iscare.cz

Koordinátor pro zahraniční klientelu

Máte psanou němčinu a angličtinu na úrovni rodilého mluvčího a chcete tyto jazyky využít na denní bázi? Chcete ukázat, co ve Vás je, a nebojíte se rychlého pracovního tempa? Staňte se administrativní podporou našeho týmu na pozici pracovníka back office pro zahraniční klientelu.

Obecný popis pozice:

Vaší náplní práce bude zpracování poptávek od zahraničních klientů plastické chirurgie v němčině a angličtině a to převážně elektronickou formou. Nejedná se o akviziční činnost, poptávky obstarává klinika. S klienty budete řešit jejich požadavky na operaci, možné termíny, kdy mohou přijet, jejich transport a ubytování. Budete v kontaktu i s našimi lékaři, se kterými si potvrdíte vhodnost žádané operace pro každého klienta. Vaše místo bude v back office mimo klientskou zónu, odkud takto budete administrativně podporovat tým 2 koordinátorek. Ty mají na starost kontakt a koordinaci klientů, kteří se již fyzicky dostaví na kliniku (právě díky Vaší práci).

Uspějí ti, kteří mají:

  • psanou formu německého a anglického jazyka na úrovni rodilého mluvčího - podmínkou přijetí
  • proklientský, pozitivní a profesionální přístup k práci, dobré komunikační a organizační schopnosti
  • zodpovědnost, schopnost prioritizovat, empatii, týmovost, iniciativu
  • uživatelskou znalost PC a aktivní přístup k mobilním technologiím

Pokud uspějete, můžete:

  • se podílet na úspěšném chodu naší plastické chirurgie
  • pomoci těm, kteří jsou nespokojení se svým tělem
  • získat práci v přátelském kolektivu

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • nadstandardní finanční ohodnocení včetně motivační složky mzdy závislé na výkonu
  • mobilní telefon a notebook
  • stravenky
  • firemní jazykové kurzy

Nástup na tuto pozici je možný od dubna 2018. V případě zájmu nám pošlete strukturovaný životopis na prusova@iscare.cz.

Zdravotní sestra na lůžkovém oddělení

Klinické centrum ISCARE hledá kandidátku na pozici zdravotní sestry na lůžkovém oddělení pro dvousměnný provoz na plný úvazek a dobu neurčitou.

  • ukončené středoškolské vzdělání v oboru všeobecná sestra (maturitní zkouška)
  • platné osvědčení MZ v oboru všeobecná sestra podmínkou
  • angličtina či němčina na komunikativní úrovni
  • praxe na obdobné pozici

Co na pozici získáte?

  • práci v přátelském kolektivu
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • možnost dalšího vzdělávání

Nástup možný ihned.

V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis s fotografií na adamkova@iscare.cz.

Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 2

Zveme Vás na prohlídku lůžkového oddělení klinického centra ISCARE ve 2. patře budovy Lighthouse..

Img bot 3

Sídlem Klinického centra ISCARE I.V.F. a.s. je moderní výšková budova Lighthouse v Praze 7 Holešovicích v blízkosti Libeňského mostu..