• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content light 8614

Kariéra

Připojte se k týmu klinického centra ISCARE. Níže naleznete aktuální volné pozice.

V případě, že splňujete uvedené požadavky, zašlete nám svůj životopis na email iscare@iscare.cz.

V tuto chvíli nemáme žádné volné pozice.

Sanitář na operační sál

Moderní klinické centrum ISCARE I.V.F. a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici sanitář na operační sál.

Požadujeme:

  • sanitářský kurz
  • praxe na obdobné pozici
  • schopnost komunikovat
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  • práce na HPP
  • atraktivní pracovní prostředí s příjemným kolektivem
  • zázemí stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • osmihodinová pracovní doba
  • výuka cizích jazyků
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • slevy ve firemní lékárně

Zdravotní sestra - obor anestezie

Klinické centrum ISCARE hledá kandidáta/ku na pozici sestry anestezie.

Požadujeme:

  • odbornou způsobilost k výkonu povolání anesteziologické sestry
  • osvědčení pro výkon zdravotnického povolání bez odborného dohledu
  • praxi v oboru anestezie
  • praxi v oboru klinických studií (výhodou)
  • AJ a NJ (výhodou)

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • práci v dynamicky se rozvíjející klinice
  • příjemné pracovní prostředí
  • nástup možný ihned

V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis.

Lékař/ka – obor anestezie

Klinické centrum ISCARE hledá kandidáta/ku na pozici lékař/ka anestezie.

Požadujeme:

  • specializaci a praxi v oboru anesteziologie a intenzivní medicíny
  • flexibilní pracovní dobu – zejména od 15:30 do 20:00 hod

Nabízíme:

  • plný nebo částečný úvazek
  • možnost i externí spolupráce
  • moderní pracovní prostředí

Zdravotní sestra do chirurgicko-ortopedické ambulance

Moderní klinické centrum ISCARE I.V.F. a.s. hledá do svého týmu novou kolegyni/nového kolegu na pozici zdravotní sestra do chirurgicko - ortopedické ambulance.

Požadujeme:

  • odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecná sestra
  • jednosměnný provoz, několikrát do měsíce odpolední služba

Nabízíme:

  • nadstandardní platové ohodnocení

Koordinátor/ka v centru IVF s plynnou italštinou

Chcete využít italský jazyk a chcete být v přímém denním kontaktu s italskými klienty? Máte psanou i mluvenou italštinu na úrovni rodilého mluvčího? Chcete ukázat, co ve Vás je, a nebojíte se rychlého pracovního tempa? Staňte se koordinátorem/koordinátorkou italským pacientů našeho IVF centra.

Obecný popis pozice:

Vaší náplní práce bude zpracování poptávek od zahraničních klientů v italštině a to elektronicky i po telefonu. Nejedná se o akviziční činnost, poptávky obstarává klinika. S klienty budete řešit jejich požadavky, možné termíny, kdy mohou přijet, jejich transport a ubytování. Při jejich návštěvě u nás budete přítomen/přítomna jejich konzultace s lékařem a následně budete s pacienty dále v kontaktu i během průběhu celé léčby až do období po transferu, kdy se čeká, zda pacientka otěhotní. Dále budete v kontaktu i s lékaři, se kterými budete koordinovat léčbu pacientů.

Uspějí ti, kteří mají:

  • psanou i mluvenou formu italského jazyka na úrovni rodilého mluvčího - podmínkou přijetí
  • anglický jazyk na dobré úrovni - výhodou
  • proklientský, pozitivní a profesionální přístup k práci, dobré komunikační a organizační schopnosti
  • zodpovědnost, schopnost prioritizovat, empatii, týmovost, iniciativu
  • uživatelská znalost PC a aktivní přístup k mobilním technologiím

Pokud uspějete, můžete:

  • se podílet na úspěšném chodu našeho IVF oddělení
  • pomoci těm, kteří nemohou otěhotnět přirozenou cestou
  • získat práci v přátelském kolektivu
  • mít možnost dalšího vzdělávání
  • získat zajímavé finanční ohodnocení včetně motivační složky mzdy závislé na výkonu

Nástup možný ihned

Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 2

Zveme Vás na prohlídku lůžkového oddělení klinického centra ISCARE ve 2. patře budovy Lighthouse..

Img bot 3

Sídlem Klinického centra ISCARE I.V.F. a.s. je moderní výšková budova Lighthouse v Praze 7 Holešovicích v blízkosti Libeňského mostu..