• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content light 8614

Kariéra

Připojte se k týmu klinického centra ISCARE. Níže naleznete aktuální volné pozice.

V případě, že splňujete uvedené požadavky, zašlete nám svůj životopis na email iscare@iscare.cz.

V tuto chvíli nemáme žádné volné pozice.

Lékař/ka – obor anestezie

Klinické centrum ISCARE hledá kandidáta/ku na pozici lékař/ka anestezie.

Požadujeme:

  • specializaci a praxi v oboru anesteziologie a intenzivní medicíny
  • flexibilní pracovní dobu - operační programy i o víkendu
  • AJ a NJ (výhodou)

Nabízíme:

  • moderní pracovní prostředí
  • práci v dynamicky se rozvíjející klinice
  • 5 týdnů dovolené
  • nástup možný ihned

V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis.

Farmaceutický asistent/ Farmaceutická asistentka

Lékárna Lighthouse hledá do svého týmu novou kolegyni/nového kolegu na pozici farmaceutická asistentka/farmaceutický asistent.

Pracovní náplň:

  • prodej volně prodejných léků
  • objednávání léčiv a zdravotnických prostředků
  • administrativní agenda spojená s chodem lékárny
  • příjem zboží, příprava léčiv

Požadujeme:

  • registrace Ministerstva zdravotnictví § 67 a § 93 zákona 96/2004 Sb. Nutná
  • SŠ vzdělání (obor farmaceutický laborant) nebo VOŠ (obor farmaceutický asistent)
  • praxe na obdobné pozici
  • dobré organizační schopnosti
  • uživatelská znalost PC
  • znalost softwaru Mediox výhodou
  • flexibilita

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • osmihodinová pracovní doba
  • příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu
  • výuka cizích jazyků
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování

Sanitář/ka na operační sál

Máte sanitářský kurz, trpělivost a pozitivní přístup k práci? Do klinického centra ISCARE I.V.F. a.s. hledáme sanitáře/ku na oddělení operačních sálů na plný úvazek.

Uspějí Ti, kteří mají:

  • sanitářský kurz - podmínkou přijetí
  • zkušenosti na operačním sále
  • pozitivní přístup k práci a odpovědnost, flexibilitu
  • příjemné vystupování

Co na pozici získáte?

  • práci v přátelském kolektivu
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • možnost dalšího vzdělávání

Nástup možný ihned.

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis.

Zdravotní sestra/ sestra IVF

Klinické centrum ISCARE hledá kandidátku na pozici zdravotní sestra/sestra IVF do ambulance IVF.

Požadujeme:

  • registraci Ministerstva zdravotnictví § 67 a § 93 zákona 96/2004 Sb. nutná
  • SŠ vzdělání
  • znalost software Medicus výhodou

Nabízíme:

Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 2

Zveme Vás na prohlídku lůžkového oddělení klinického centra ISCARE ve 2. patře budovy Lighthouse..

Img bot 3

Sídlem Klinického centra ISCARE I.V.F. a.s. je moderní výšková budova Lighthouse v Praze 7 Holešovicích v blízkosti Libeňského mostu..