• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content img hlavni plastic Thumb thumb img alexander vatlak 145x145

MUDr. Alexander Vatľak
Primář plastické chirurgie

Abdominoplastika s liposukcí

Abdominoplastika je dobře kombinovatelná s liposukcí, která nám umožní dokonaleji vytvarovat oblasti boků a nadbřišku.

S přáním kosmetické úpravy bříška přicházejí nejčastěji ženy po opakovaném těhotenství či muži a ženy po velkém zhubnutí, kdy kůže již ztratila schopnost vrátit se do původního tvaru a velikosti, protože její elasticita již není dostatečná.

Konzultace

Při individuální bezplatné konzultaci s Vámi chirurg probere veškeré Vaše možnosti a doporučí konkrétní postup pro dosažení toho nejlepšího výsledku. Veškerá předoperační vyšetření provádíme přímo u nás na klinice během jedné návštěvy. Na konzultaci se můžete objednat na tel. +420 234 770 235, e-mailem foitova@iscare.cz nebo můžete použít náš kontaktní formulář.

Operace

Výkon se provádí v celkové anestezii řezem v podbřišku tak, aby výsledná jizva byla ukrytá v kalhotkách. Nadbytečná kůže se následně odstraní.

V případě kombinace s liposukcí napustí lékař nejprve danou oblast speciálním roztokem. Tukové buňky jsou následně odsáty z těla ven a kontury těla jsou tak modelovány do požadovaného tvaru.

Pro odsátí tuku můžete zvolit i VASER liposukci. O výhodách přístroje VASER Lipo se dozvíte zde.

Po výkonu

V pooperačním období nosí pacient břišní pás nebo elastické kalhoty, které napomáhají hojení a novému tvarování postavy. Prádlo se nosí po dobu šesti týdnů. Klientům doporučujeme klid na lůžku v domácím ošetření po dobu 2-3 týdnů a nevykonávat namáhavé aktivity po dobu 2 měsíců. Dva měsíce po operaci by se pacient neměl opalovat na přímém slunci nebo chodit do solária.  Konečný výsledek je patrný 3 měsíce po operaci a je trvalý.

Délka výkonu

Výkon trvá přibližně 2 hodiny.

Hospitalizace

Doporučujeme jednodenní hospitalizaci.

Cena výkonu

Cena za abdominoplastiku s liposukcí je od 48.000,- Kč dle rozsahu
Cena za abdominoplastiku s VASER liposukcí je od 60.000,- Kč dle rozsahu.

V ceně výkonu není zahrnuto

Předoperační vyšetření 1.500,- Kč
Celková anestezie 1.500,- Kč
Hospitalizace (1 den) 1.500,- Kč
Kompresní prádlo 1.500,- Kč
Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 2

Zveme Vás na prohlídku lůžkového oddělení klinického centra ISCARE ve 2. patře budovy Lighthouse..

Img bot 3

Sídlem Klinického centra ISCARE I.V.F. a.s. je moderní výšková budova Lighthouse v Praze 7 Holešovicích v blízkosti Libeňského mostu..