• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content img hlavni plastic Thumb av foto web

MUDr. Alexander Vatľak
Primář plastické chirurgie

Aplikace botulotoxinu

Díky botulotoxinu (hovorově botoxu) můžete dát sbohem mimickým vráskám na obličeji, které se s rostoucím věkem objevují především na čele, krku a kolem očí.

Aplikací botulotoxinu se přeruší nervově-svalová spojení v místě ošetření a sval tak relaxuje.

Délka účinku je individuální, většinou však 3 – 5 měsíců. Pro udržení trvalého výsledku doporučujeme ošetření pravidelně opakovat. Aplikace je bezpečná a látka působí jen tam, kde je lékařem aplikována.

Konzultace

Při individuální bezplatné konzultaci s Vámi lékař probere veškeré Vaše možnosti a doporučí konkrétní postup pro dosažení toho nejlepšího výsledku. Na ošetření se můžete objednat na tel. +420 234 770 235, e-mailem foitova@iscare.cz nebo můžete použít náš kontaktní formulář.

Ošetření

Aplikace se provádí ambulantně. Ošetřené místo se natře znecitlivujícím krémem pro větší pohodlí pacienta a po přibližně 20-30 minutách dochází k samotné aplikaci, která trvá pouze několik minut.

Po výkonu

Pět hodin po ošetření by se pacient neměl předklánět a lehat si. V místech vpichu se může objevit malé začervenání, které ovšem brzy vybledne. Po dobu 2 dnů od ošetření by se měla omezit větší fyzická zátěž, místa aplikace by se neměla mačkat ani masírovat a doporučujeme vynechat i návštěvu sauny nebo solária. Výsledný efekt nastoupí přibližně za týden.

Délka výkonu

Celé ošetření Vám zabere necelou hodinu.

Cena výkonu

Cena botoxu v oblasti čelaod 2.500,- Kč
Cena botoxu kolem očíod 3.000,- Kč
Cena botoxu v oblasti glabellyod 3.000,- Kč
Cena botoxu proti nadměrnému pocení od 9.000,- Kč
Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 2

Zveme Vás na prohlídku lůžkového oddělení klinického centra ISCARE ve 2. patře budovy Lighthouse..

Img bot 3

Sídlem Klinického centra ISCARE I.V.F. a.s. je moderní výšková budova Lighthouse v Praze 7 Holešovicích v blízkosti Libeňského mostu..