• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content img hlavni plastic Thumb thumb img alexander vatlak 145x145

MUDr. Alexander Vatľak
Primář plastické chirurgie

Aplikace botulotoxinu

Díky botulotoxinu (hovorově botoxu) můžete dát sbohem mimickým vráskám na obličeji, které se s rostoucím věkem objevují především na čele, krku a kolem očí.

Aplikací botulotoxinu se přeruší nervově-svalová spojení v místě ošetření a sval tak relaxuje.

Délka účinku je individuální, většinou však 3 – 5 měsíců. Pro udržení trvalého výsledku doporučujeme ošetření pravidelně opakovat. Aplikace je bezpečná a látka působí jen tam, kde je lékařem aplikována.

Konzultace

Při individuální bezplatné konzultaci s Vámi lékař probere veškeré Vaše možnosti a doporučí konkrétní postup pro dosažení toho nejlepšího výsledku. Na ošetření se můžete objednat na tel. +420 234 770 235, e-mailem mikolaskova@iscare.cz nebo můžete použít náš kontaktní formulář.

Ošetření

Aplikace se provádí ambulantně. Ošetřené místo se natře znecitlivujícím krémem pro větší pohodlí pacienta a po přibližně 20-30 minutách dochází k samotné aplikaci, která trvá pouze několik minut.

Po výkonu

Pět hodin po ošetření by se pacient neměl předklánět a lehat si. V místech vpichu se může objevit malé začervenání, které ovšem brzy vybledne. Po dobu 2 dnů od ošetření by se měla omezit větší fyzická zátěž, místa aplikace by se neměla mačkat ani masírovat a doporučujeme vynechat i návštěvu sauny nebo solária. Výsledný efekt nastoupí přibližně za týden.

Délka výkonu

Celé ošetření Vám zabere necelou hodinu.

Cena výkonu

Cena botoxu v oblasti čelaod 2.500,- Kč
Cena botoxu kolem očíod 3.000,- Kč
Cena botoxu v oblasti glabellyod 3.000,- Kč
Cena botoxu proti nadměrnému pocení od 9.000,- Kč
Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 2

Zveme Vás na prohlídku lůžkového oddělení klinického centra ISCARE ve 2. patře budovy Lighthouse..

Img bot 3

Sídlem Klinického centra ISCARE I.V.F. a.s. je moderní výšková budova Lighthouse v Praze 7 Holešovicích v blízkosti Libeňského mostu..