• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content img hlavni plastic Thumb thumb img alexander vatlak 145x145

MUDr. Alexander Vatľak
Primář plastické chirurgie

Lifting obočí

Lifting obočí omladí celkový výraz obličeje a dokáže ho rozzářit. Je možné ho kombinovat kupř. s odstraněním vrásek nad kořenem nosu nebo operací očních víček.

Mezi nejnápadnější známky stárnutí patří ztráta elasticity kůže čela. Míra zestárnutí kůže je vázaná na věk, mimiku obličeje, výživu, péči o pleť nebo i způsob života. Proto je čas na provedení estetického zákroku velmi individuální, většinou však po 40. roce života.

Konzultace

Při individuální bezplatné konzultaci s Vámi chirurg probere veškeré Vaše možnosti a doporučí konkrétní postup pro dosažení toho nejlepšího výsledku. Veškerá předoperační vyšetření provádíme přímo u nás na klinice během jedné návštěvy. Na konzultaci se můžete objednat na tel. +420 234 770 235, e-mailem foitova@iscare.cz nebo můžete použít náš kontaktní formulář.

Operace

Operace se může provést v místním znecitlivění nebo v celkové anestezii. Principem je jednoduché odstranění nadbytečné kůže přímo nad obočím. Jizvička je následně schována přímo v linii obočí.

Dalším způsobem je vypnutí kůže čela z jizev vedených ve vlasové části hlavy s uvolněním struktur čela. V poslední době se velmi často používá k vypnutí čela a zvednutí obočí nové techniky s použitím speciálního materiálu zvaný Endotine. Jedná se o vstřebatelný materiál, který po dobu několika měsíců drží obočí zvednuté v požadované výši než se pevně přihojí. Pak je tento materiál tělem zcela vstřebán.

Po výkonu

Po operaci je nasazen kompresní obvaz, který je nutné ponechat po dobu 5 dnů.  Posléze je obvaz vyměněn za kompresní návlek, který se nosí po dobu dvou týdnů. Pacienti by neměli po tuto dobu vykonávat namáhavé aktivity.

Délka výkonu

Výkon trvá 1 – 1,5 hodiny.

Hospitalizace

Doporučujeme jednodenní hospitalizaci.

Cena výkonu

Cena za lifting obočí je 18.000,- Kč.

V ceně výkonu není zahrnuto

Předoperační vyšetření 1.500,- Kč
Lokální anestezie 800,- Kč
Celková anestezie 1.500,- Kč
Hospitalizace (1 den) 1.500,- Kč
Kompresiní prádlo 1.500,- Kč
Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 2

Zveme Vás na prohlídku lůžkového oddělení klinického centra ISCARE ve 2. patře budovy Lighthouse..

Img bot 3

Sídlem Klinického centra ISCARE I.V.F. a.s. je moderní výšková budova Lighthouse v Praze 7 Holešovicích v blízkosti Libeňského mostu..