• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content img hlavni plastic Thumb thumb img alexander vatlak 145x145

MUDr. Alexander Vatľak
Primář plastické chirurgie

Rozšíření penisu

Rozšíření penisu řeší problém mužů, kteří mají pocit, že je jejich penis moc úzký.

Principem operace je přenos vlastního tuku do podkoží penisu, čímž dojde k jeho zvětšení- rozšíření. Šíře penisu se operací zvětší o cca 30%. Tuk může být odebrán z okolí penisu v podbřišku, což je vhodné zejména u „zanořených penisů“. Tuk lze odebírat i kupř. z břicha či boků.

Konzultace

Při individuální bezplatné konzultaci s Vámi lékař probere veškeré Vaše možnosti a doporučí konkrétní postup pro dosažení toho nejlepšího výsledku. Veškerá předoperační vyšetření provádíme přímo u nás na klinice během jedné návštěvy. Na konzultaci se můžete objednat na tel. +420 234 770 235, e-mailem foitova@iscare.cz nebo můžete použít náš kontaktní formulář.

Operace

Operace probíhá v celkové anestezii. Nejprve provádíme odsátí tuku z předem zvolených partií. Získaný tuk je pročištěn a následně aplikován do podkoží, čímž je vymodelován objemnější  tvar penisu.

Po výkonu

Na 10 dnů je vhodné omezit fyzickou aktivitu, pohlavní styk je doporučen až za 30 dní od operace, první 2 dny je na penisu aplikována bandáž. Nošení kompresního prádla záleží na místě a rozsahu liposukce.

Délka výkonu

Výkon trvá 2 hodiny.

Hospitalizace

Doporučujeme 1-2 denní hospitalizaci.

Cena výkonu

Cena výkonu je 58.000,- Kč.

V ceně výkonu není zahrnuto

Předoperační vyšetření 1.500,- Kč
Celková anestezie     1.500,- Kč
Hospitalizace (1 den) 1.500,- Kč
Kompresní prádlo           1.500,- Kč

 

Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 2

Zveme Vás na prohlídku lůžkového oddělení klinického centra ISCARE ve 2. patře budovy Lighthouse..

Img bot 3

Sídlem Klinického centra ISCARE I.V.F. a.s. je moderní výšková budova Lighthouse v Praze 7 Holešovicích v blízkosti Libeňského mostu..