• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content img hlavni plastic Thumb thumb img alexander vatlak 145x145

MUDr. Alexander Vatľak
Primář plastické chirurgie

Augmentace vlastním tukem

U žen je největším trendem ve zvětšování poprsí augmentace vlastním tukem, a to v rámci redukce několika centimetrů na zadečku, břiše či na stehnech.

Zvětšení je možné až o jednu velikost při jediném ošetření. Do těla nejsou umístěny žádné implantáty a celkový dojem působí velice přirozeně.

Uberte si několik centimetrů tam, kde Vám překážejí a přidejte je naopak tam, kde je ostatní a hlavně Vy oceníte. O tzv. “fat transferu” již někteří z Vás jistě slyšeli. Nyní je ovšem na trhu zcela nová technologie přístrojem VASER Lipo, která zaručuje mnohonásobně větší úspěšnost přežití transferovaných tukových buněk. Transferované buňky tak po uchycení zůstávají v těle natrvalo.

Konzultace

Při individuální bezplatné konzultaci s Vámi chirurg probere veškeré Vaše možnosti a doporučí konkrétní postup pro dosažení toho nejlepšího výsledku. Veškerá předoperační vyšetření provádíme přímo u nás na klinice během jedné návštěvy. Na konzultaci se můžete objednat na tel. +420 234 770 235, e-mailem mraz@iscare.cz nebo můžete použít náš kontaktní formulář.

Operace

Operace se provádí v celkové anestezii. Podstatou této operace je odsátí přebytečného tuku z problémových oblastí a využití tohoto tuku pro zvětšení prsou. Lékař nejprve napustí vybranou oblast speciálním roztokem. Následně zavede ultrazvukovou sondu, která oddělí tuk od tkání a nervů a zamezí tak jejich porušení při odsávání. Z těla tak odejde pouze tuk. Proto je hojení po VASER Lipo rychlejší a skoro bez bolesti. Po rozvolnění je tuk odsáván pomocí malé jehličky s několika dírkami na stranách do přístroje VASER Lipo, kde je dále zpracován k pozdějšímu využití.

Kontury poprsí jsou následně tvarovány vstřikováním tuku pod sval, do okolí svalu a nad sval, výsledek je tudíž velmi přirozený. Poprsí je možno zvětšovat vlastním tukem o jednu velikost právě pro zachování přirozeného vzhledu.

Po výkonu

Po operaci pacientka obléká elastickou podprsenku, kterou nosí po dobu osmi týdnů. Klientky, které podstupují augmentaci vlastním tukem, by neměly vykonávat namáhavé aktivity po dobu až šesti měsíců, aby měl tuk čas se usadit. Po půl roce již zůstane na místě a výsledek je trvalý.

Délka výkonu

Výkon trvá přibližně 3 hodiny podle rozsahu.

Hospitalizace

Doporučujeme jednodenní hospitalizaci.

Cena výkonu

Cena výkonu se pohybuje od 88.000,- Kč dle rozsahu.
Cena obsahuje ultrazvukovou liposukci potřebnou pro zisk tuku.

V ceně výkonu není zahrnuto

Předoperační vyšetření 1.500,- Kč
Celková anestezie 1.500,- Kč
Hospitalizace (1 den) 1.500,- Kč
Kompresivní prádlo 1.500,- Kč
Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 2

Zveme Vás na prohlídku lůžkového oddělení klinického centra ISCARE ve 2. patře budovy Lighthouse..

Img bot 3

Sídlem Klinického centra ISCARE I.V.F. a.s. je moderní výšková budova Lighthouse v Praze 7 Holešovicích v blízkosti Libeňského mostu..