• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content img hlavni plastic Thumb thumb img alexander vatlak 145x145

MUDr. Alexander Vatľak
Primář plastické chirurgie

Ultrazvuková liposukce

Hlavními výhodami ultrazvukové liposukce VASER Lipo jsou menší zátěž pro tělo, ochrana vnitřních tkání a nervů a tím i minimální krvácivost a rychlé hojení.

Výsledky jsou viditelné ihned a operace vyžaduje jen jednodenní hospitalizaci.

Podstatou ultrazvukové liposukce pomocí přístroje VASER Lipo je odsátí přebytečného tuku z problémových partií velmi šetrnou metodou. Oblasti vhodné pro toto ošetření jsou kupř. boky, stehna, paže, mužský hrudník, zadeček nebo bříško.

Konzultace

Při individuální bezplatné konzultaci s Vámi chirurg probere veškeré Vaše možnosti a doporučí konkrétní postup pro dosažení toho nejlepšího výsledku. Veškerá předoperační vyšetření provádíme u nás na klinice během jedné návštěvy. Na konzultaci se můžete objednat na tel. +420 234 770 235, e-mailem mraz@iscare.cz nebo přes náš kontaktní formulář.

Operace

Operace se provádí v celkové anestezii. Lékař nejprve napustí danou oblast speciálním roztokem, který napomáhá rozpuštění tukových buněk. Pomocí ultrazvukové sondy se následně oddělí tuk od tkání a nervů, aby se zamezilo jejich porušení při odsávání. Z těla tak odejde pouze čistý tuk. Hojení je proto rychlejší a skoro bezbolestné. V případě odsátí tuku z menších partií, jako je kupř. podbradek, je možné výkon provést jen v lokální anestezii.

Po výkonu

Po operaci je pacient oblečen do speciálního elastického prádla, které nosí po dobu osmi týdnů. Klientům doporučujeme 1 týden klidový režim v domácím ošetření a nedoporučujeme vykonávat namáhavé aktivity po dobu 2 měsíců. Konečný výsledek je patrný 2 měsíce po operaci a je trvalý.

Délka výkonu

Výkon trvá přibližně 2,5 hodiny dle rozsahu.

Hospitalizace

Doporučujeme jednodenní hospitalizaci.

Cena výkonu

Liposukce v lokální anestezii (např. podbradek) 24.000,- Kč
Liposukce párové oblasti v celkové anestezii od 39.000,- Kč
Každá další oblast 24.000,- Kč

V ceně výkonu není zahrnuto

Předoperační vyšetření 1.500,- Kč
Lokální anestezie 800,- Kč
Celková anestezie 1.500,- Kč
Hospitalizace (1 den) 1.500,- Kč
Kompresivní prádlo 1.500,- Kč
Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 2

Zveme Vás na prohlídku lůžkového oddělení klinického centra ISCARE ve 2. patře budovy Lighthouse..

Img bot 3

Sídlem Klinického centra ISCARE I.V.F. a.s. je moderní výšková budova Lighthouse v Praze 7 Holešovicích v blízkosti Libeňského mostu..