• PO - ČT 7.00 -19.00
 • 7.00-18.00
 • SO 7.00-12.00
Content img hlavni plastic Thumb thumb img alexander vatlak 145x145

MUDr. Alexander Vatľak
Primář plastické chirurgie

Výhody Vaser Lipo

Přístroj VASER Lipo se dá použít ke třem různým výkonům, kterými jsou ultrazvuková liposukce, přenos vlastního tuku nebo liposculpturing.

Obecné výhody využití přístroje VASER Lipo

 • Minimální bolestivost
  Klasické odsávání tuku (klasická či tumescentní liposukce) mechanicky porušuje tkáně a nervy a s tukem tak odchází i velké množství krve. Výsledkem jsou velké modřiny a otoky, které mohou hojení prodloužit až o několik týdnů. Výhodou VASER Lipo je minimální zátěž pro tělo a ochrana vnitřních tkání, jelikož ultrazvuková metoda odsávání působí pouze na tukové buňky. Hojení je tak rychlé a téměř bezbolestné.
 • Bezpečné pro tkáně a nervy
  Ultrazvuková liposukce VASER Lipo je šetrná k vnitřním tkáním, protože dochází pouze k odsátí tukových buněk. Okolní tkáně a nervy zůstávají nepoškozené a nedochází tak k nadměrnému krvácení a otokům.
 • Trvalý výsledek
  Výsledek je viditelný ihned po výkonu a je trvalý.
 • Jednodenní hospitalizace
  Můžete se tak velmi rychle vrátit k Vašim každodenním aktivitám. Důvodem je minimální narušení vnitřních tkání a nervů a tím i rychlé hojení.

Ultrazvuková liposukce

Při použití přístroje VASER Lipo lékař nejprve napustí vybranou oblast speciálním roztokem. Následně zavede speciální ultrazvukovou sondu, která oddělí tuk od okolních tkání a nervů a zamezí tak jejich porušení při odsávání. Z těla tak odejde pouze čistý tuk. Proto je hojení po VASER liposculpturingu rychlejší a s minimální bolestivostí. Nedochází k přetrhání vazivových tkání ani k nadměrnému krvácení.

Po rozpuštění je tuk odsáván pomocí malé jehličky s několika dírkami na stranách do přístroje VASER Lipo, kde může být dále zpracován k pozdějšímu využití.

Fat transfer

Po ultrazvukové liposukci přístrojem VASER Lipo můžeme odsátý tuk aplikovat do oblastí, které potřebují přidat na objemu. Transferované buňky tak po uchycení zůstávají v těle natrvalo. U žen je největším trendem zvětšování poprsí vlastním tukem v rámci redukce několika centimetrů na zadečku, břiše či na stehnech.

Liposculpturing

Liposculpturing spočívá v modelaci těla pomocí ultrazvukové liposukce. Lékař odsává tuk ve vrstvách a kolem svalů tak, aby tělo získalo atraktivnější křivky. Nejznámější oblastí pro tvarování pomocí liposculpturingu jsou břicho a boky. Liposculpturing můžeme kombinovat i s transferem vlastního tuku pro dodání objemu tam, kde je ho třeba.

Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 2

Zveme Vás na prohlídku lůžkového oddělení klinického centra ISCARE ve 2. patře budovy Lighthouse..

Img bot 3

Sídlem Klinického centra ISCARE I.V.F. a.s. je moderní výšková budova Lighthouse v Praze 7 Holešovicích v blízkosti Libeňského mostu..