• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content andrologie Thumb lukas bittner 145x145

MUDr. Lukáš Bittner, FEBU, FECSM
Vedoucí lékař andrologie

ANDROLOGIE

Andrologie je lékařský obor, který se zabývá chorobami mužských reprodukčních orgánů, jejich léčbou a prevencí. Jde o relativně mladý obor, který má za úkol péči o reprodukční a sexuální zdraví muže.

Náš tým andrologů se specializuje na léčbu těchto problémů:

Naším cílem je nabízet špičkové a profesionální služby, o které se postará tým našich zkušených lékařů a odborného personálu. Andrologické vyšetření se sestává z individuální konzultace s lékařem, fyzikálního a sonografického vyšetření a následného specializovaného dovyšetření.

Mezi lídry v oboru andrologie, kteří působí na naší klinice patří MUDr. Lukáš Bittner, FEBU, FECSM a MUDr. Libor Zámečník, PhD., FEBU, FECSM. Oba lékaři promovali na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. MUDr. Lukáš Bittner působí jako odborný asistent na Urologické klinice 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady a pracuje jako konzultant pro mužskou neplodnost v IVF centrech. Absolvoval Louisvillský výcvik v mikrochirurgii a kurzy implantace penilních protéz a je autorem mnoha andrologických publikací. MUDr. Libor Zámečník působí na Urologické klinice VFN a 1. LF UK v pozici primáře. Absolvoval taktéž kurzy implantace penilních protéz a je autorem několika odborných učebnic (včetně andrologických), kapitol v knihách, učebnicích a odborných článků. Dále je řešitelem a spoluřešitelem několika výzkumných grantů.

 

Pro objednání klikněte na www.andrologickaklinika.cz/objednejte se.

Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 3

Novým sídlem Klinického centra ISCARE je výšková budova v Praze 9 Libni v přímém sousedství O2 arény.