ODBORNOSTI

Komplexní léčba neplodného muže

V současné době se muž podílí na neplodnosti páru ve více než v 50% případů.

Neplodnost může být způsobena buď dědičnými dispozicemi, či vrozenými poruchami jako jsou nesestouplá varlata. Velkou skupinou příčin neplodnosti jsou hormonální poruchy, obezita, varikokéla, kouření a užívání drog. Dalším důvodem neplodnosti bývá neprůchodnost pohlavního traktu, způsobená buď záněty nebo operacemi jako je vazektomie a další.

Diagnostika

Diagnostika neplodného muže zahrnuje podrobnou anamnézu, kompletní fyzikální a sonografické vyšetření pohlavního traktu, hormonální vyšetření a vyšetření ejakulátu.

Léčba

Komplexní léčba neplodného muže zahrnuje od výživových a režimových doporučení přes hormonální stimulaci vývoje spermií po chirurgické řešení varikokély a neprůchodnosti chámovodů až po chirurgické získání spermií u mužů s nulovým počtem spermií v ejakulátu.

V našem centru nabízíme všechny uvedené možnosti léčby neplodného muže včetně mikrochirurgické operace varikokély a mikrochirurgického odběru spermií MESA/mikroTESE.

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Auto – Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metro – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvaj – č. 8 a 25 do stanice Arena Libeň jih

Vlak – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň