ODBORNOSTI

PORADNA

Nenašli jste na našich stránkách odpověď na své otázky?
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Jana Dvorska • 09.09.2020

AZOOSPERMIE Dobry den, manzel podstoupil spermiogram s vysledkem azoospermie. Neco jsme si o tom uz nacetli a podnikli uz prvni kroky k dalsimu vysetreni na andrologickem pracovisti. Uvidime co dal. Nikde se ale poradne nemohu docist, zda existuji i pripady, ze by se tato porucha vylecila a par posleze mel sanci na oplodneni prirozenou cestou. Mame uz 6 leteho syna, ktereho jsme pocali prirozene. Manzelovi je 44 let a dlouhodobe pracuje ve velkem az extremnim vypeti a stres je na dennim poradku bohuzel. Konzumace alkoholu a toxickych navykovych latek se ho take tyka ( nebo tykala v poslednich letech) Pred dvema az trema mesicma bral navic zhruba mesic ruzne opijaty a leky na bolest zad a vyhozene celisti ( tramal, aulin,biofenac, skudexa). Heldam tedy odpovedi na tyto otazky: Mohly by tyto faktory zapricinit azoospermii? Muze se zmenou zivotniho stylu ( doplnky stravy, vylouceni alkoholu a drog, mene stresu) nastat obrat a spermie se zacnou znovu v ejakulatu objevovat? Existuje docasna asoospermie? Existuje sance na prirozeme oplodneni, v pripade, ze by se azoospermie vylecila? Dekuji moc za vas cas a vase odpovedi. S pozdravem Jana

Na Váš dotaz odpovídá:
Jana Řeháková

Dobrý den, paní Jano,

na problému vašeho manžela se může podílet celá řada vlivů, které je potřeba konzultovat s lékařem. Andrologické vyšetření se skládá z individuální konzultace s lékařem, fyzikálního a sonografického vyšetření a následného specializovaného dovyšetření. Cena za vstupní vyšetření je 1.500,- Kč a trvá 40 minut.

Můžete se objednat přes náš webový formulář na stránkách: https://www.andrologickaklinika.cz/objednejte-se.html. Zvolením odkazu se Vám otevře kalendář s nabídkou termínů u našich lékařů (červená – termín je obsazen, zelená – termín je volný). Můžete si zvolit libovolný neobsazený (zelený) termín na vstupní vyšetření podle Vašich časových možností a pro rezervaci zadat Vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení, e-mailový a telefonický kontakt, rok narození). Na uvedené kontaktní údaje Vám poté bude zasláno potvrzení o objednávce a potřebné informace. S sebou si doneste identifikační doklady (OP a kartičku pojištěnce) a je vhodné dorazit 10-15 minut před konzultací, aby se stihly vyřídit všechny formality na recepci.

V případě potřeby jsme vám k dispozici.

Jana Řeháková - koordinátorka andrologie

Ukázat odpověď
Martin Tichý • 26.02.2020

Dobrý den, Trápí mě nedokrvení penisu a s tím spojená nižší citlivost. Zkrátka si sex tolik "neužívám". Užívám i Sildenafil nebo Modrasil. Existuje nějaký zákrok na zesílení nebo vytvoření cév v penisu případně jiný, který by mi pomohl. Na stránkách jsem žádný podobný nenašel. Děkuji za odpověď,

Na Váš dotaz odpovídá:
Jana Řeháková

Dobrý den, pane Tichý,

 

děkujeme za Váš dotaz. Váš problém by bylo vhodné řešit osobně s naším andrologem. Pro určení vhodné léčby je potřeba znát více detailů a provézt základní vyšetření. 

Objednávka do ambulance našich andrologů je možná přes následující odkaz: https://www.andrologickaklinika.cz/objednejte-se.html

Zvolením odkazu se Vám otevře kalendář s nabídkou termínů u našich lékařů (červená – termín je obsazen, zelená – termín je volný). Můžete si zvolit libovolný neobsazený (zelený) termín na duben 2020 na vstupní vyšetření podle Vašich časových možností a pro rezervaci zadat Vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení, e-mailový a telefonický kontakt, rok narození). Na uvedené kontaktní údaje Vám poté bude zasláno potvrzení o objednávce a potřebné informace. S sebou si doneste identifikační doklady (OP a kartičku pojištěnce) a je vhodné dorazit 10 minut před konzultací, aby se stihly vyřídit všechny formality na recepci.

 

Cena za vstupní vyšetření je 1.500,- Kč a trvá 40 minut. Andrologické vyšetření se sestává z individuální konzultace s lékařem, fyzikálního a sonografického vyšetření a následného specializovaného dovyšetření.

 

S pozdravem

Koordinátorka andrologie Iscare

Ukázat odpověď
Adéla Mračková • 19.02.2020

Dobré ráno :), můj partner (41 let) má dlouhodobější potíže s erekcí (nejen při párovém sexu, ale občas i při masturbaci). Je silný kuřák. Rádi bychom začali situaci řešit. Chceme se ujistit, zda je po zdravotní stránce v pořádku a jedná se tedy spíše o problémy s psychikou (je rok a čtvrt po rozvodu). Kolik by, prosím, u Vás stálo partnerovo vyšetření; případně je třeba mít potvrzení od praktického lékaře? Moc děkuji za odpověď a přeji příjemný den a milé pacienty ;). Adéla Mračková

Na Váš dotaz odpovídá:
Jana Řeháková

Dobrý den, paní Mračková,

 

děkujeme za Váš zájem o andrologické vyšetření v našem klinickém centru. Pro objednávku na vyšetření není potřeba potvrzení od praktického lékaře ani urologa. Stačí se objednat přes náš webový formulář na stránkách: https://www.andrologickaklinika.cz/objednejte-se.html

Zvolením odkazu se Vám otevře kalendář s nabídkou termínů u našich lékařů (červená – termín je obsazen, zelená – termín je volný). Můžete si zvolit libovolný neobsazený (zelený) termín na březen 2020 na vstupní vyšetření podle Vašich časových možností a pro rezervaci zadat Vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení, e-mailový a telefonický kontakt, rok narození). Na uvedené kontaktní údaje Vám poté bude zasláno potvrzení o objednávce a potřebné informace. S sebou si doneste identifikační doklady (OP a kartičku pojištěnce) a je vhodné dorazit 10-15 minut před konzultací, aby se stihly vyřídit všechny formality na recepci.

Cena za vstupní vyšetření je 1.500,- Kč a trvá 40 minut. Andrologické vyšetření se sestává z individuální konzultace s lékařem, fyzikálního a sonografického vyšetření a následného specializovaného dovyšetření.

Přeji hezký zbytek dne.

S pozdravem

Koordinátorka andrologie Iscare

 

Ukázat odpověď

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Autem – do Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metrem – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvají – č. 8 a 25 do stanice Multiaréna Praha

Vlakem – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň