ODBORNOSTI

PORADNA

Nenašli jste na našich stránkách odpověď na své otázky?
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Šimek • 05.01.2022

Dobrý den, měl bych zájem o konzultaci na vaší klinice. Jednalo by se o zákrok prodloužení, ale bohužel jsem nenašel žádné vyhovující termíny, tedy bych se chtěl zeptat jestli je možná domluva termínu mimo časy uvedené v registraci. Dále bych se chtěl zeptat, uvádíte že je spolu se zákrokem prodloužení možná augmentace, ale bohužel jsem nenašel cenu toho zákroku. Děkuji za odpověď S pozdravem Šimek

Na Váš dotaz odpovídá:
Jana Řeháková

Dobrý den, pane Šimku,

 

objednání je možné pouze v časech ambulancí našich andrologů. Objednání mimo nabízené časy není možné. Pro objednání je možné využít recepci na telefonním čísle 234 770 700, 701 nebo náš webový formulář na stránkách: https://www.andrologickaklinika.cz/objednejte-se.html. Zvolením odkazu se Vám otevře kalendář s nabídkou termínů u našich lékařů (červená – termín je obsazen, zelená – termín je volný). Můžete si zvolit libovolný neobsazený (zelený) termín na VSTUPNÍ vyšetření podle Vašich časových možností a pro rezervaci zadat Vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení, e-mailový a telefonický kontakt, rok narození). Na uvedené kontaktní údaje Vám poté bude zasláno potvrzení o objednávce a potřebné informace. S sebou si doneste identifikační doklady (OP a kartičku pojištěnce) a je vhodné dorazit 10-15 minut před konzultací, aby se stihly vyřídit všechny formality na recepci. Cena za vstupní vyšetření je 1.700,- a trvá 40 minut. Andrologické vyšetření se skládá z individuální konzultace s lékařem, fyzikálního a sonografického vyšetření a následného specializovaného dovyšetření.

Augmentaci v tuto chvíli neprovádíme z důvodu špatného dlouhodobého výsledku. 

 

Přeji příjemný den.

 

S pozdravem

 

Jana Řeháková - koordinátorka andrologie

Ukázat odpověď
Barbora Mačátová • 25.11.2021

Dobrý den, dostali jsme pro manžela doporučení na vyšetření Spermiogramu. Je možné se u vás objednat? Jak to prosím probíhá? Děkuji.

Na Váš dotaz odpovídá:
Jana Řeháková

Dobrý den, paní Mačátová,

 

na vyšetření se pacient nemusí objednávat. Spermiogram provádíme od pondělí do pátku mezi 8:00 – 15:00 hod. Před odběrem je nutná 2– 5 denní pohlavní abstinence. Nedodržení doporučené doby pohlavní abstinence může negativně ovlivnit výsledky spermiogramu.

Výsledek spermiogramu je možné sdělit po telefonu přibližně za 2 hodiny na telefonním čísle andrologické laboratoře: +420 234 770 287. Pro sdělení výsledků je zapotřebí identifikační  PIN kód, který obdržíte při vstupním pohovoru s lékařem.

V případě, že navštívíte kliniku pouze pro potřeby spermiogramu a identifikační PIN kód vám nebyl přiřazen, výsledky spermiogramu si vyzvednete osobně po předložení průkazu totožnosti.

K odběru ejakulátu je určena speciální sterilní odběrová nádoba, kterou je možné si vyzvednout u nás na recepci v 7. patře. Jinou odběrovou nádobku bohužel nemůžeme akceptovat.

Odběr vzorku je možné provést v speciální odběrové místnosti v 7. patře naší kliniky nebo vzorek přivést z domu. Vzorek je nutné udržovat při tělesné teplotě, v temnu a musí  být odevzdán do jedné hodiny po odběru.  Časová prodleva a nepříznivé podmínky během transportu mohou mít vliv na výsledek spermiogramu. Při odevzdávání vzorku je nutné doložit průkaz totožnosti s fotografií (občanský průkaz, cestovní pas).

 

V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat na recepci CRM na telefonním čísle 234 770 700.

 

S pozdravem

 

Jana Řeháková - koordinátorka andrologie

Ukázat odpověď
Filip Novák • 31.10.2021

Dobrý den, trpím opožděnou pubertou už od 15 ti let, momentálně mi je 20 a dost mě to trápí, na 15ti lete prohlídce jsem byl poslán na vyšetření, kvůli malým varlatum, tam se zjistilo, že mám strašně malou hladinu testosteronu a neprodukuji ani spermie, nepamatuji si už jak to bylo, ale chodíval jsem cca 7x týdne na injekci která by mi mela dodat testosteron nejspíše, po 7 tydnech se mi zacaly tvořit spermoe, jedno varle se mírně zvetsilo, druhé skoro vubec, ale stále mám dětský penis, dost mě to trápí v sexualnim životě, můžu se zeptat, jestli je momentálně nějaká léčba ktera by toto vyřešila? Navíc nedokážu přetáhnout předkožku přes žalud, dekuji moc za odpověď

Na Váš dotaz odpovídá:
Jana Řeháková

Dobrý den, pane Nováku,

pro řešení vašich obtíží je nutná vstupní konzultace s naším lékařem, který vás prohlédne a domluví se s vámi na léčebném postupu. Andrologické vyšetření se skládá z individuální konzultace s lékařem, fyzikálního a sonografického vyšetření a následného specializovaného dovyšetření. Cena za vstupní vyšetření je 1.500,- a trvá 40 minut. Pro objednání je možné využít recepci na telefonním čísle 234 770 700, 701 nebo náš webový formulář na stránkách: https://www.andrologickaklinika.cz/objednejte-se.html. Zvolením odkazu se Vám otevře kalendář s nabídkou termínů u našich lékařů (červená – termín je obsazen, zelená – termín je volný). Můžete si zvolit libovolný neobsazený (zelený) termín na vstupní vyšetření podle Vašich časových možností a pro rezervaci zadat Vaše kontaktní údaje (jméno, příjmení, e-mailový a telefonický kontakt, rok narození). Na uvedené kontaktní údaje Vám poté bude zasláno potvrzení o objednávce a potřebné informace. S sebou si doneste identifikační doklady (OP a kartičku pojištěnce) a je vhodné dorazit 10-15 minut před konzultací, aby se stihly vyřídit všechny formality na recepci.   

V případě potřeby jsme vám k dispozici.

Přeji hezký zbytek dne.

S pozdravem

 

Jana Řeháková

Koordinátorka andrologie

 

Ukázat odpověď

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Autem – do Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metrem – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvají – č. 8 a 25 do stanice Multiaréna Praha

Vlakem – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň