ODBORNOSTI

PORADNA

Nenašli jste na našich stránkách odpověď na své otázky?
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Kateřina • 29.12.2021

Dobrý den, mám 16ti letou dceru. Od září tohoto roku, kdy nastoupila na střední školu má problém se stolicí. Poslední měsíc, možná déle se zmiňuje o krvácení z konečníku. Spojovala jsem si to se změnou režimu společně s nepravidelnou stravou i pitným režimem. Párkrát jsem jí zkusila dát tobolky zelené kávy (Topvet), které užívám k pravidelnému a pohodlnému vyprazdňování já. Ale problém stále přetrvává. Oslovit odbornou pomoc mě donutila informace o krevních sraženinách na toaletním papíře. Můžou to být hemoroidy?

Na Váš dotaz odpovídá:
MUDr. Richard Hovadík

Dobrý den, samozřejmě každé krvácení z konečníku je dobré dovyšetřit, může se jednat a nejspíše to tak bude , že při zácpě dochází při stolici ke krvácení z žilních pletení, což jsou hemeroidy, nebo z trhliny, je potřeba provést vyšetření, což zde v Iscare provádí Dr Benešová v proktologické ambulanci, proto jestli chcete, cestou recepce se objednejte.

 

s pozfdravem Dr. Hovadík, Iscare chirurgie

Ukázat odpověď
Simona Knoflíčková • 12.11.2021

Dobrý den prosím vás provádíte na vaší klinice operaci odstranění štítné žlázy? Děkuji za odpověď

Na Váš dotaz odpovídá:
MUDr. Richard Hovadík

Dobrý den, neprovádíme, tento výkon nelze provádět v režimu jednodenní chirurgie, musí se provádět na vyšším pracovišti a ne na každém pracovišti se touto operativou zabývají, proto se zeptejte na spádových klinických zařízeních.

 

s pozdravem Dr Hovadík Iscare

Ukázat odpověď
František POLÁK • 30.09.2021

Dobrý den potřeboval bych zeptat jestli by bylo uvás možné udělat pro potřeby pojišťovny ohledně pracovní úraz zhruba před měsícem jsem mně stal pracovní úraz zlomení malíček ale pan doktor který mně zprávu vystavyl pro potřeby pojišťovny bylo špatně napsáno dle vyhlášky vlády mám všechny zprávy včetně neshopenky potřeboval bych jenom napsat pro opravu pojišťovny úraz pracovní. Děkuji pěkně za odpověď pozdravem Polák František. Dobrý den potřeboval bych zeptat jestli by bylo uvás možné udělat pro potřeby pojišťovny ohledně pracovní úraz zhruba před měsícem jsem mně stal pracovní úraz zlomení malíček ale pan doktor který mně zprávu vystavyl pro potřeby pojišťovny bylo špatně napsáno dle vyhlášky vlády mám všechny zprávy včetně neshopenky potřeboval bych jenom napsat pro opravu pojišťovny úraz pracovní. Děkuji pěkně za odpověď pozdravem Polák František.

Na Váš dotaz odpovídá:
MUDr. Richard Hovadík

Dobrý den, toto nelze u jiného lékaře a zařízení, než který Vás léčil.

 

s pozdravem Dr. Hovadík Iscare

Ukázat odpověď

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Autem – do Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metrem – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvají – č. 8 a 25 do stanice Multiaréna Praha

Vlakem – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň