• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content main cjch Thumb rg foto poradna1

prof. MUDr. Robert Gürlich, CSc.
Primář Centra jednodenní chirurgie

Operace varixů (křečových žil) dolních končetin

Operaci varixů dolních končetin provádíme jednak v rámci Centra jednodenní chirurgie (CJCH), jednak v rámci specializované cévní chirurgie ISCARE.

Na CJCH provádíme klasické chirurgické výkony - stripping hlavních  žil (VSM, VSP),  krosektomii, flebectomii) Ke konzultaci na CJCH je vhodné dodat ultrazvukové vyšetření hlubokého žilního systému dolních končetin (lze objednat cestou praktického lékaře v jakékoli cévní ambulanci dle dostupnosti).

Jak výše uvedené ultrazvukové vyšetření tak samotný operační výkon je v případě  provedení lékaři CJCH hrazen většinou zdravotních pojišťoven a od pacienta není vyžadován žádný příplatek.

Před operací samotnou je potřebné interní vyšetření, případně i jiná vyšetření podle zdravotního stavu pacienta. Toto vyšetření lze provést cestou praktického lékaře na základě námi vystavené žádanky nebo  se lze objednat k některému z naších internistů.

Na konzultaci se objednáte přes naši recepci na tel: +420 234 770 260-1

 

Na cévní chirurgii ISCARE mohou cévní specialisté krom klasické operace ošetřit varixy některou z moderních ambulantních metod. Podrobnosti najdete zde.

Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 3

Novým sídlem Klinického centra ISCARE je výšková budova v Praze 9 Libni v přímém sousedství O2 arény.