Lékárna ISCARE hledá do svého týmu nového kolegu/novou kolegyni na pozici Farmaceutický asistent/farmaceutická asistentka.

Pracovní náplň:

  • Expediční a dispenzační činnost v oddělení pro veřejnost

  • Objednávání léčiv a zdravotnických prostředků

  • Administrativní agenda spojená s chodem lékárny

  • Příprava individuálně připravovaných léčivých přípravků v laboratoři pro veřejnost i kliniku

  • Příjem zboží

Očekáváme:

  • Ukončené SŠ vzdělání (obor farmaceutický laborant) nebo VOŠ (obor farmaceutický asistent)

  • Praxi na obdobné pozici v oboru, ale není podmínkou

  • Dobré organizační schopnosti

  • Uživatelskou znalost práce s PC

  • Znalost softwaru Mediox výhodou

  • Flexibilitu

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Platební kartu Pluxee s příspěvkem zaměstnavatele na stravování
  • Multisport kartu s příspěvkem zaměstnavatele na volnočasové aktivity
  • Jazykové kurzy v pracovní době (angličtina/ němčina)
  • Podporu dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace
  • Výbornou dopravní dostupnost (vlak nádraží Praha-Libeň, tramvaj linky 8/ 25, metro B - Českomoravská)
  • Výhodné tarify mobilního operátora
  • Příspěvky na penzijní připojištění, roční a věrnostní odměny
  • Zaměstnanecké slevy u partnerských společností

Nástup je možný dle dohody. Zaujali jsme Vás? Pošlete nám svůj životopis, ozveme se Vám a pozveme Vás na osobní pohovor.

Zajímavé finanční ohodnocení a odměny v závislosti na odvedené práci

Pět týdnů dovolené

Příspěvky na stravování

Příspěvek na mimopracovní aktivity (Multisport karta)

Výhodné tarify mobilního operátora

Penzijní připojištění

Staňte se součástí našeho týmu Napište nám
iscare_hr_valisova_jitka_525x470-1.png

Ing. Jitka Vališová

Personální manažerka

T: +420 234 770 211
E: hr@iscare.cz

Proč pracovat u nás?

Zázemí

Jsme soukromé zdravotnické zařízení s nejmodernějším vybavením. Nabízíme přátelské, klidné a moderní pracovní prostředí dostupné autem i MHD.

Benefity

Členové našeho týmu dostávají prostor pro osobní realizaci a růst, roční odměny, věrnostní odměny, zajímavé slevy a další benefity dle typu úvazku.

Konkurenční výhody

Nabízíme flexibilní pracovní úvazky a individuální přístup s ohledem na aktuální situaci zaměstnance.

Naše hodnoty

Věříme, že každý si zaslouží mimořádnou péči. K léčbě přistupujeme individuálně.

Jak to u nás vypadá

Prohlédněte si