ODBORNOSTI

PORADNA

Nenašli jste na našich stránkách odpověď na své otázky?
Získejte radu od našich odborníků zdarma!

Katka Procházková • 25.08.2021

Dobrý den, děláte prosím i diagnózy nebo k vám přijde již pacient z diagnózou?Jak dlouhé máte objednací lhůty prosím, když mám potíže jak dlouho se čeká? A na objednání mám zavolat? Moc děkuji za odpověď. Katka Procházková

Na Váš dotaz odpovídá:
MUDr. Martin Lukáš Lékař gastroenterologie

Dobrý den,

pokud máte žádanku na nějaké vyšetření, objednat se můžete na recepci. Všeobecnou ambulanci gastroenterologie však nemáme. Do péče přijímáme pouze pacienty s již stanovenou diagnózou IBD. 

S pozdravem M.Lukáš

Ukázat odpověď
Lukas • 24.08.2021

Dobrý den, jsem pacientem biologicke lecby podporene Imasupem (Crohnova choroba). Zacatkem srpna jsem prodelal chripku/virozu. Po tydnu odeznela ryma a bolest v krku. Stale vsak mivam teplotu, nocni poceni, a hlavne po ranu me boli oblast beder. Take byvam casto unaveny. Vetsinou to vyresi davka Paralenu/Brufenu a muzu fungovat, ale uplne zdravy se necitim. Strevni problemy nemam. Souvisi ty problemy s moji diagnozou, nebo to mam resit s praktikem (moc hodna strasi pani doktorka, avsak jemne receno strevni zanety nejsou uplne jeji specializace). Diky moc, Lukas

Na Váš dotaz odpovídá:
MUDr. Martin Lukáš Lékař gastroenterologie

Dobrý den,

se střevy toto velmi pravděpodobně souviset nebude. Mohlo by se spíše jednat o ledviny.

S pozdravem M.Lukáš

Ukázat odpověď
Katka • 12.08.2021

Dobrý den, pane doktore, na CT vyšetření tenkého střeva jsou popsány známky chronického dráždění střeva. Co si pod tím mohu představit? Co to znamená? Děkuji za odpověď.

Na Váš dotaz odpovídá:
MUDr. Martin Lukáš Lékař gastroenterologie

Dobrý den,

také nevím přesně, co si pod pojmem "dráždění" představit. Za chronickou změnu se například označuje zesílení střevní stěny způsobené strukturálním poškozením tkáně vlivem dlouhotrvajícího zánětu. Je tedy potřeba se nejprve zamyslet nad tím, proč bylo CT břicha děláno a jaké máte klinické obtíže. Muže se jednat o otok nebo třeba o zánět.

S pozdravem M.Lukáš

Ukázat odpověď

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Autem – do Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metrem – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvají – č. 8 a 25 do stanice Multiaréna Praha

Vlakem – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň