• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content img hlavni ibd Thumb img milan lukas 145x145

Prof. MUDr. Milan Lukáš, CSc.
Přednosta kliniky a primář klinického a výzkumného centra pro střevní záněty

IBD

Klinické a výzkumné centrum pro střevní záněty (IBD) je zaměřeno na diagnostiku a léčbu pacientů s Crohnovou nemocí a ulcerózní kolitidou.

Jedná se o chronická zánětlivá střevní onemocnění, která se označují souhrnným termínem idiopatické střevní záněty (IBD z angl. Inflammatory Bowel Disease).

Vaši pohodu a spokojenost zajistí personál pod vedením primáře prof. MUDr. Milana Lukáše, CSc.

Prof. MUDr. Milan Lukáš, CSc. se narodil v roce 1959 v Táboře. Promoval v roce 1984 na 1. LF UK v Praze, atestaci z gastroenterologie složil v roce 1993. Od té doby působil ve Všeobecné fakultní nemocnici na Klinice interního lékařství. Jeho specializací jsou idiopatické střevní záněty. Od roku 2007 je přednostou kliniky ISCARE a primář Klinického a výzkumného centra pro střevní záněty ISCARE.

Publikoval více než 250 odborných sdělení v domácích a zahraničních časopisech. Je předsedou České gastroenterologické společnosti a šéfredaktorem časopisu Gastroenterologie a hepatologie. Je členem mezinárodních organizací American Gastroenterological Association, European Crohn’s and Colitis Association a International Organization For the Study of Inflammatory Bowel Disease.

Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 3

Novým sídlem Klinického centra ISCARE je výšková budova v Praze 9 Libni v přímém sousedství O2 arény.