• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content img hlavni ibd Thumb img milan lukas 145x145

Prof. MUDr. Milan Lukáš, CSc.
Přednosta kliniky a primář klinického a výzkumného centra pro střevní záněty

Vzdělávací program

Klinické centrum ISCARE je Partnerským pracovištěm 1. LF UK a podílí se na vzdělávání ve zdravotnických oborech doktorských, magisterských a bakalářských studijních programů uskutečňovaných na 1. LF UK.

V současné době probíhá na pracovišti Klinického a výzkumného centra pro střevní záněty ISCARE výuka volitelných předmětů Základy digestivní endoskopie a Autoimunitní choroby trávicího ústrojí určených pro studenty 4. - 6. ročníku 1. LF UK. Garantem výuky jsou prof. MUDr. Milan Lukáš, CSc.. Přihlašování studentů na výuku probíhá prostředním studijního informačního systému 1. LF UK.

Pracovníci Klinického a výzkumného centra pro střevní záněty jsou školiteli studentů doktorských studijních programů na 1. LF UK.

Postgraduální výuka lékařů

V rámci postgraduální výuky lékařů je Klinické centrum ISCARE akreditovaným pracovištěm I. typu pro obor gastroenterologie. V případě Vašeho zájmu o stáž, prosím vyplňte dotazník a zašlete jej na adresu jirackova@iscare.cz. Na základě tohoto dotazníku Vás budeme kontaktovat a zašleme Vám smlouvu, která bude zpoplatněna dle platného ceníku stáží.

Kurzy pro lékaře a zdravotní sestry v oblasti IBD

Klinické a výzkumné centrum pro střevní záněty ISCARE organizuje vzdělávací kurzy a webináře pro lékaře a zdravotní sestry zaměřené na problematiku Crohnovy choroby a ulcerózní kolitidy. Náplní kurzů je diagnostika a léčba střevních zánětů a prezentace konkrétních příkladů z klinické praxe, včetně přenosů z moderního endoskopického sálu (EndoAlpha).

Kontakt

Kontaktní osobou pro vzdělávací aktivity v Klinickém centru ISCARE je Mgr. Lea Jiráčková, email: jirackova@iscare.cz, tel.: +420 727 835 464

Ke stažení

Pro studenty

Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 3

Novým sídlem Klinického centra ISCARE je výšková budova v Praze 9 Libni v přímém sousedství O2 arény.