• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content img hlavni ivf Thumb jl foto poradna3

MUDr. Jan Lacheta
Primář centra reprodukční medicíny

CRM

Centrum reprodukční medicíny ISCARE zahájilo svou činnost v lednu 1995 jako jedno z prvních nestátních center asistované reprodukce v ČR.

Úspěšností léčby se řadí po celou dobu své existence mezi přední špičková zařízení. Doposud centrum přivedlo na svět více než 11 000 dětí. Primářem centra reprodukční medicíny je MUDr. Jan Lacheta.

V současné době neplodnost postihuje asi 15 % párů. Je významným problémem zejména v hospodářsky vyspělých státech světa, kde podle dostupných údajů procento neplodných párů mírně vzrůstá.

Léčba neplodnosti je náročná nejen po fyzické stránce, ale je i velkou psychickou zátěží. Abychom omezili nejistotu a zmírnili obavy našich pacientů, doporučujeme, aby se předem důkladně seznámili s léčebnými postupy a pozorně prostudovali všechny naše materiály. V případě jakýchkoliv nejasností se mohou obrátit na naše lékaře nebo sestry, kteří jim vše ochotně vysvětlí.

ISCARE a.s. je pracovištěm s povolením k činnosti tkáňového zařízení podle Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2004/23/ES a podle zákona č. 296/2008 Sb. a Vyhlášky č. 422/2008 – tj. s povolením k činnosti vydaným Státním ústavem pro kontrolu léčiv (SUKL).

 

Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 3

Novým sídlem Klinického centra ISCARE je výšková budova v Praze 9 Libni v přímém sousedství O2 arény.