• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content img hlavni ivf Thumb jl foto poradna3

MUDr. Jan Lacheta
Primář oddělení asistované reprodukce

IVF

Centrum asistované reprodukce ISCARE zahájilo svou činnost v lednu 1995 jako jedno z prvních nestátních center asistované reprodukce v ČR.

Úspěšností léčby se řadí po celou dobu své existence mezi přední špičková zařízení. Doposud centrum přivedlo na svět více než 10 000 dětí. Primářem centra IVF je MUDr. Jan Lacheta.

V současné době neplodnost postihuje asi 15 % párů. Je významným problémem zejména v hospodářsky vyspělých státech světa, kde podle dostupných údajů procento neplodných párů mírně vzrůstá.

Léčba neplodnosti je náročná nejen po fyzické stránce, ale je i velkou psychickou zátěží. Abychom omezili nejistotu a zmírnili obavy našich pacientů, doporučujeme, aby se předem důkladně seznámili s léčebnými postupy a pozorně prostudovali všechny naše materiály. V případě jakýchkoliv nejasností se mohou obrátit na naše lékaře nebo sestry, kteří jim vše ochotně vysvětlí.

ISCARE a.s. je pracovištěm s povolením k činnosti tkáňového zařízení podle Směrnice Evropského parlamentu a Rady 2004/23/ES a podle zákona č. 296/2008 Sb. a Vyhlášky č. 422/2008 – tj. s povolením k činnosti vydaným Státním ústavem pro kontrolu léčiv (SUKL).

 

Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 3

Novým sídlem Klinického centra ISCARE je výšková budova v Praze 9 Libni v přímém sousedství O2 arény.