ODBORNOSTI

Vyšetření na skiagrafickém zařízení

Pracoviště PRODIAGNOSTIKA PRAHA – LIBEŇ v Klinickém centru ISCARE využívá inovativní rentgenové zařízení Philips DuraDiagnost Rel.4. Zařízení umožňuje všechna rutinní vyšetření pacientů ležících na stole, sedících nebo stojících. Je vhodný pro široký rozsah vyšetření od skiagrafického vyšetření lebky, hrudníku, břicha, páteře a pánve až po skelet končetin. Philips DuraDiagnost Rel.4 poskytuje vysokou kvalitu obrazu při nejnižší možné rentgenové dávce a nejnižší zátěži pro pacienta.

Vyšetření centrálního nervového systému

Vyšetření mozku dospělých včetně difuzního zobrazení (DWI), aplikace venous Bold (T2* 3D), izotropní 3D zobrazení mozku s T2 a T1 vážením s využitím pro detailní hodnocení morfologie, pro předoperační neuronavigaci, fúzi s PET a volumetrii.

Rozšířené (advanced) MR vyšetření mozku: všechny způsoby perfuzních technik (T2*, T1 a ASL), spektroskopie (SVS, CSI). Umožňuje preciznější diagnostiku onemocnění mozku, jakož i předoperační plánování nejnáročnějších mozkových operaci.

Zobrazení páteřního kanálu v celém rozsahu provedením multisekvenčního vícepolohového vyšetření.

Muskuloskeletární systém

Speciálně dedikované cívky na různé části těla spolu s digitální technologií přístroje umožňují zobrazení lézí chrupavky, šlach, vazů a kostní dřeně s unikátní rozlišovací schopností.

Celotělové MR

Umožňuje zobrazení rozsahu 200 cm těla při stagingu onkologických onemocnění a sledování efektu léčby i s využitím techniky celotělové difuze (DWIBS).

Cévní systém

Neinvazivní vyšetření cév mozku, krku, hrudníku, břicha a periferních oblastí těla použitím nekontrastních technik i 3D CE-MRA, i 4D –TRAK.

Břicho a pánev

Diferenciace fokálních a difuzních lézí jater, slinivky brušní a žlučových cest.

MR enterografie, MR rekta, MR fistulografie pánve.

Fokální léze ledvin, nadledvin a močového měchýře.

Patologie prostaty s kompletními možnostmi diagnostiky (DCE – dynamic contrast enhance, DWI, MRS).

Diagnostika onemocnění ženské pánve (vývojové anomálie, endometrióza, tumory).

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Auto – Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metro – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvaj – č. 8 a 25 do stanice Arena Libeň jih

Vlak – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň