ODBORNOSTI
ODBORNOSTI

Napsali o nás

Přehled monitoringu tisku. Přečtěte si zajímavosti a rozhovory s lékaři.

 

23-06_Pravo_Lukas_zdrava_streva 23-06-Pravo_Lukas_zdrava_streva_B
IBD_kovarikova_pribeh IBD_pribeh_Kovarikova2

 

Přední český ortoped prof. MUDr. David Jahoda, Csc., primář Centra ortopedie v ISCARE  odpověděl na několik otázek z oblasti ortopedie. Bojí se ortopedi dopadů koronavirových opatření na zdraví populace? Jak je to s pohybem, co doporučují ortopedi za sporty? Mohou kvalitu chrupavky a kloubů ovlivnit i nějaké léky či potravinové doplňky?

čtěte zde >>

Výbor České společnosti kardiovaskulární chirurgie ocenil práci „Repair of Aneurysmal Arteriovenous Fistulae: A Systematic Review and Meta-analysis“ která vznikla pod vedením doc. Petra Baláže a kolektivu autorů z Chirurgické kliniky 3. LF UK Dr. Rokošného, Dr. Bafrnce, Dr. Whitleyho a Dr. O’Neilla z Edinburgu ve Velké Británii. 

Tato publikace získala Prusíkovu cenu od České angiologické společnosti. Obě společnosti vyhodnotili tuto práci jako nejlepší vědeckou práci v oblasti cévní chirurgie a angiologie za rok 2019. 

čtěte zde >>

Milí pacienti, 

v dnešním Právu vyšel zajímavý článek o implantaci mezenchymálních kmenových buněk s cílem zlepšit kvalitu života pacientů s Crohnovou chorobou.

Implantace mezenchymálních kmenových buněk poprvé nabízí trvalé řešení pro pacienty s těmito obtížemi a Klinické centrum ISCARE je jednou ze 2 nemocnic, kde se taková operace provádí. Jak dlouho taková operace trvá a kolik stojí? 

čtěte zde >>

Primář Centra reprodukční medicíny, MUDr. Jan Lacheta v rozhovoru pro idnes.cz odpověděl na několik otázek týkajících se zamrazení pohlavních buněk před plánovanou protinádorovou léčbou. Jaký je postup a jaká další pomoc pro onkologické pacienty existuje?

čtěte zde >>

Rozhovor s MUDr. Lukášem Bittnerem v odborných novinách Medical Tribune, které jsou určené odborníkům pracujících ve zdravotnictví.

čtěte zde >>

 

Rozhovor s prof. MUDr. Milanem Lukášem, CSc., přednostou klinického centra ISCARE a primářem klinického a výzkumného centra pro střevní záněty ISCARE v časopise Interview, který každý měsíc přináší výjimečné rozhovory s inspirativními osobnostmi ze všech oblastí našeho života. 

čtěte zde >>

Ženy stále více odkládají těhotenství, muže trápí varikokéla

Průměrný věk zájemkyň o umělé oplodnění už přesáhl hranici 36 let. Co trápí české muže? Neplodnost nejčastěji snižuje varikokéla, kterou lze přitom jednoduše odstranit.

Více se dozvíte v článku, kde své řekl i MUDr. Jan Lacheta, primář centra reprodukční medicíny ISCARE a MUDr. Lukáš Bittner z oddělení Andrologie ISCARE

čtěte zde >>

ISCARE rozšiřuje portfolio výkonů o totální náhradu kolenního a kyčelního kloubu.Přečtěte si o nejúspěšnější operaci minulého století, o totální náhradě kloubu. Své vysvětlil profesor David Jahoda, který má třicetiletou praxi v oblasti ortopedie a traumatologie a u nás v ISCARE vede Centrum ortopedie. čtěte zde >>

 

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Auto – Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metro – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvaj – č. 8 a 25 do stanice Arena Libeň jih

Vlak – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň