ODBORNOSTI
ODBORNOSTI

Dny plodnosti ISCARE nabízí vstupní konzultaci s lékařem a spermiogram zdarma

vrátit se zpět

Slyšíme to ze všech stran - v podzimních dnech bychom měli více myslet na sebe a své zdraví. Mluví se zejména o důležitosti prevence proti respiračním onemocněním, víte ale co můžete udělat pro své reprodukční zdraví? Přijďte se s námi poradit. Ve dnech 31. října - 11. listopadu 2022 pořádáme Dny plodnosti ISCARE zaměřené na osvětu v oblasti reprodukčního zdraví mužů a žen.

 

Pomůžeme splnit váš sen o vlastní rodině.

DNY PLODNOSTI 
31. 10. - 11. 11. 2022

Pondělí - Pátek, od 10.00 do 15.00 h

  • vstupní konzultace - oba partneři se mohou poradit s lékařem o svém reprodukčním zdraví - bez žádanky, bez objednání, zdarma 

  • vyšetření plodnosti muže - spermiogram - bez žádanky, bez objednání, zdarma 

Klinické centrum ISCARE je tu pro vás a vaše reprodukční zdraví.
Najdete nás na adrese: ISCARE a.s., Českomoravská 2510/19, Praha 9.
Jak to u nás vypadá se můžete podívat níž ve fotogalerii.

 

Nevyhovuje vám daný termín nebo čas právě probíhající akce? Najdeme pro vás vhodný termín! Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: recepce@iscare.cz

  • V jiných klinikách asistované reprodukce můžete na vstupní prohlídky a konzultace čekat řádově několik týdnů až měsíců. Centrum reprodukční medicíny ISCARE posílilo svůj lékařský tým a další zdravotnický personál, proto se s námi můžete přijít poradit ihned.
  • Konzultace vám přinese další nejen přehled o vlastním reprodukčním zdraví, ale také doporučení k dalšímu vyšetření a nejvhodnějšímu postupu léčby. 
  • Muži mohou při této příležitosti přijít také samostatně, a to na vyšetření plodnosti prostřednictvím spermiogramu. Vyšetření je rychlé, bezbolestné a výsledky budete znát během několika málo dnů. 

 

Dny plodnosti ISCARE pořádáme v návaznosti na probíhající edukativní kampaň European Fertility Week (EFW) - Evropský týden plodnosti, která proběhne od 7. do 13. listopadu 2022 po celé Evropě. Pod heslem „25 milionů cest - výzva (ne)plodnosti“ má za cíl Evropanům připomínat, že problémům s početím přibývá a že cesta za plodností je pro každého jiná - pro někoho může být jako krátká procházka parkem, pro jiné je to cesta dlouhá a náročná jako triatlon. Cesta za početím je zcela jistě stejně tak fyzickou jako psychickou výzvou. Páry, ale i jednotlivci, které čelí problémům s plodností, se na své cestě setkávají s mnoha překážkami a vyhledat odpovídající lékařskou pomoc není vždy tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Letošní ročník Evropského týdne plodnosti je proto věnován právě jejich cestě za rodičovstvím.

 

 

 

Content nabidky a udalosti 900x600

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Auto – Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metro – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvaj – č. 8 a 25 do stanice Arena Libeň jih

Vlak – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň