ODBORNOSTI
ODBORNOSTI

Dny plodnosti: vaše šance na vlastní rodinu

vrátit se zpět

Plánujete vlastní rodinu a vytoužené miminko zatím nepřichází? Přijďte se s námi poradit. Od 1. do 15. listopadu 2023 pořádáme Dny plodnosti. 
Využijte jedinečnou příležitost poradit se s odborníky o svém reprodukčním zdraví a plodnosti. Nabízíme vstupní konzultaci pro páry a vyšetření plodnosti ženy i muže. Vše můžete podstoupit v jeden den a na jednom místě, pouze na klinice ISCARE v Praze, a to bez objednání, bez žádanky od lékaře a zdarma. Získejte cenné informace o svém zdraví. Pomáháme párům s početím již více než 28 let. Pomůžeme splnit i váš sen o vlastní rodině.

 

Dny plodnosti 
1. 11. - 15. 11. 2023
Pondělí - Pátek, od 10.00 do 15.00

bez objednání, bez žádanky, zdarma 

  • Vstupní konzultace pro páry: Poraďte se s lékařem o svém reprodukčním zdraví, zjistíte, jaké jsou vaše šance na vlastní rodinu. 

  • Vyšetření plodnosti muže: Přijďte na spermiogram, vzorek odevzdáte diskrétně přímo do naší laboratoře, otestujeme jej a výsledek budete znát do 48h.
     
  • Vyšetření plodnosti ženy: Ověřte si svou ovariální rezervu testem z krve. Na odběr krve můžete přijít kdykoliv od pondělí do pátku, mezi 7.00 a 14.30, a to pouze s žádankou od lékaře ISCARE. Žádanku obdržíte na vstupní konzultaci. Odběr krve pro AMH test v rámci akce je za akční cenu 399 Kč.

Kliniku ISCARE najdete na adrese: ISCARE a.s., Českomoravská 2510/19, Praha 9.

Nevyhovuje vám termín nebo čas právě probíhající akce? Najdeme pro vás vhodný termín vstupní konzultace nebo vyšetření. Kontaktujte nás: recepce@iscare.cz. 

Spolupracujeme se všemi pojišťovnami. Léčba IVF může být hrazena z vašeho zdravotního pojištění. Více informací Centrum reprodukční medicíny ISCARE

Content n vrh bez n zvu  46

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Auto – Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metro – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvaj – č. 8 a 25 do stanice Arena Libeň jih

Vlak – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň