ODBORNOSTI
ODBORNOSTI

Lékaři z Česka i zahraničí sdíleli nejnovější poznatky v léčbě střevních zánětů na třetím ročníku online sympozia

vrátit se zpět

V pátek 24. února 2023 proběhl 3. ročník online sympozia Endoskopie a endoterapie u IBD: živé přenosy endoterapeutických výkonů u IBD pacientů.

Jednodenní online vzdělávací akce se uskutečnila pod záštitou Nadačního fondu IBD - COMFORT ve spolupráci s Klinickým a výzkumným centrem pro střevní záněty ISCARE. Živé přenosy endoskopických výkonů vznikly propojením čtyř gastroenterologických center, kterým byly nemocnice České Budějovice, nemocnice Strakonice, Masarykova nemocnice Ústí nad Labem a ISCARE a.s. v Praze. Celou akci odborně moderoval a komentoval primář a přednosta kliniky ISCARE prof. MUDr. Milan Lukáš, CSc., AGAF, společně s MUDr. Danou Ďuricovou, Ph.D. Po úvodním slovu a zahájení sympozia následovalo představení jednotlivých lékařských týmů, které se celý den na online workshopu podílely. Živé přenosy prolínaly odborné kazuistiky jednotlivých pacientů a přednášky českých i zahraničních lékařů. Přednášky mimo jiné představily i nejnovější poznatky a výsledky klinických studií týkající se biologické léčby.

Celý program sledovalo přes 200 registrovaných účastníků. Velké poděkování patří všem sponzorům, partnerům a odborníkům, kteří se na celé akci podíleli. Děkujeme. 
Tým ISCARE

Více o akci: 3. ročník online sympozia Endoskopie a endoterapie u IBD

Fotografie z akce si můžete prohlédnout v galerii. 

Content n vrh bez n zvu  7

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Auto – Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metro – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvaj – č. 8 a 25 do stanice Arena Libeň jih

Vlak – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň