ODBORNOSTI
ODBORNOSTI

Letos jsme se setkali s 1200 rodiči a dětmi, kterým jsme pomohli na svět

vrátit se zpět

Oblíbené setkání dětí narozených díky asistované reprodukci, které každoročně klinika ISCARE pořádá, se letos uskutečnilo v neděli 10. září 2023 v pražské zoo. Letos za námi dorazilo celkem 1200 dětí a rodičů

Společně jsme si užili zábavné dopoledne plné soutěží, her, písniček a samozřejmě zvířátek. Pro děti bylo kromě soutěží a her připraveno vystoupení dětské hudební skupiny Čiperkové. Chovatelé ze Zoo Praha připravili komentovanou prohlídku bezobratlých živočichů, při které si děti pochovaly třeba i strašilku. Nechybělo oblíbené malování na obličej, zábavné hry a hádanky i představení dětských knížek, které připravil partner akce Albatros MediaDěti si o některé z nich dokonce mohly soutěžit, a odnesly si tak domů kromě spousty krásných zážitků také hezké dárky.

Malé i velké z pódia pozdravil ředitel ISCARE, Ing. Tomáš Juříček, který všem poděkoval za účast na akci, popřál pevné zdraví a příjemný zážitek z návštěvy zoo. Před zaplněným amfiteátrem divadélka promluvil i primář Centra reprodukční medicíny ISCARE, MUDr. Jan Lacheta, který poděkoval rodičům za důvěru, kterou nám svěřují při plánování rodiny. 

Setkání rodičů a dětí ISCARE má kromě společenského významu za cíl také připomínat, že díky asistované reprodukci dnes na svět přichází každé desáté dítě v Česku. Lékaři ISCARE jich za 28 let existence kliniky pomohli přivést na svět už více než 12 000.

Děkujeme všem rodičům a dětem za účast a těšíme se na setkání v příštím roce.

Děkujeme za občerstvení, které dětem věnoval Ovocňák, Hamánek a Pfanner spol. s.r. o, za drobné dárky od pojišťovny VZP, knížky od Albatros Media a časopisy, které věnovala společnost CNC.

Více fotografií z akce si můžete prohlédnout v galerii pod článkem nebo na našich sociálních sítích Facebook nebo Instagram. 

Content iscare zoo 3

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Auto – Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metro – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvaj – č. 8 a 25 do stanice Arena Libeň jih

Vlak – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň