ODBORNOSTI
ODBORNOSTI

Nechte se zdarma vyšetřit v rámci akce Dny (ne)plodnosti

vrátit se zpět

V týdnu od 6. do 9. června 2022 pořádáme akci na podporu prevence a zlepšení informovanosti veřejnosti v otázkách léčby neplodnosti. V rámci akce Dny (ne)plodnosti si můžete nechat ZDARMA vyšetřit své reprodukční zdraví. Klíčovou roli v plánování vlastní rodiny hraje čas. Naši lékaři vám pomohou odhalit příčiny bránící přirozenému početí.

Pro muže nabízíme možnost absolvovat vyšetření na spermiogramu zcela zdarma, bez nutnosti žádanky a předchozího objednání. Přijďte kdykoliv od 6. do 9. června, v odpoledních hodinách od 13 do 16 hodin. Z centrální recepce vás nasměřujeme přímo do Centra reprodukční medicíny, kde absolvujete odběr vzorku, který následně odešleme do naší laboratoře na analýzu. Výsledky testu vaší plodnosti budete znát zhruba do týdne, obdržíte zprávu e-mailem. Více se dozvíte v dokumentu Poučení po odběru

Pro páry, kterým se nedaří počít přirozenou cestou, jsme připravili možnost přijít se bezplatně poradit o svém reprodukčním zdraví. Ani na vstupní konzultaci s odborníky se nemusíte objednávat předem. Navštívit nás můžete kdykoliv ve dnech od 6. do 9. června, v čase od 8 do 16 hodin. Z centrální recepce vás nasměrujeme přímo do Centra reprodukční medicíny, kde se vás ujme některých z našich lékařů. 

Klinické centrum ISCARE najdete v Praze 9, ulici Českomoravská v těsné blízkosti O2 arény. Přijďte se o své plodnosti poradit s odborníky. Více informací o léčbě neplodnosti

Content kci slider cmr 1920x620 2

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Auto – Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metro – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvaj – č. 8 a 25 do stanice Arena Libeň jih

Vlak – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň