ODBORNOSTI
ODBORNOSTI

Otevřeli jsme Kýlní centrum. Provádíme laparoskopické operace kýl a žlučníku a další zákroky jednodenní chirurgie

vrátit se zpět

ISCARE rozšiřuje portfolio svých služeb, v rámci jednodenní chirurgie otevíráme Kýlní centrum. Budeme léčit všechny typy kýl - od diagnostiky až po operaci. Použití nejmodernějších lékařských postupů laparoskopických chirurgických metod zajistí rychlou rekonvalescenci a návrat do normálního života. Kýlní centrum tak může pomoci až stovkám pacientů s kýlou ročně.

Smyslem Kýlního centra je poskytnout komplexní péči pacientům se všemi druhy kýl břišní stěny. Pacienti se u nás dostávají do péče zkušených odborníků s mnohaletou praxí, disponujeme nejmodernějším vybavením a jsme také schopni zajistit včasný termín operací. U kýl jsme dnes schopni také většinou zajistit krátkou rekonvalescenci s rychlým návratem do pracovního a sportovního života. Například po laparoskopické operaci tříselné kýly, u které se využije speciální samofixační síťka, je možná běžná aktivita již od druhého dne a plné sportovní zatížení dokonce už po 14 dnech po operaci.

Kýlní centrum ISCARE se specializuje na diagnostiku a operační léčbu všech typů kýl – tříselnou, sportovní, pupeční. Vše řešíme individuálně, v souladu s aktuálním zdravotním stavem pacienta. Operace kýly jsou prováděny v režimu jednodenní chirurgie, ve 2/3 případů se jedná o laparoskopický zákrok bez nutnosti následné dlouhodobé hospitalizace. Při operacích kýl jsou využívány nejmodernější samofixační, částečně vstřebatelné síťky, které zaručují dobré hojení a rychlou rekonvalescenci. Pacienti jsou pak dále sledováni, aby se zabránilo případnému návratu obtíží, zajištěna jim je kompletní péče.

 

O Centru jednodenní chirugie

V Centru jednodenní chirurgie ISCARE mohou pacienti řešit nejen své zdravotní komplikace týkající se kýl, ale například také problémy se žlučníkem, slepým střevem nebo hemoroidy. Centrum jednodenní chirurgie dále nabízí řešení problémů se žlučníkem, kdy dojde při laparoskopickém zákroku k jeho úplnému odstranění. Žlučníkové obtíže jsou v naprosté většině případů spojeny s přítomností žlučníkových kamenů. Neprovádíme ale akutní odstranění žlučníku. Dále je v našem chirurgickém oddělení možné podstoupit i tzv. appendektomii, lidově „odstranění slepého střeva“ v případě, že se jedná o potvrzený chronický zánět červovitého přívěsku slepého střeva, ani v tomto případě neprovádíme jeho odstranění kvůli akutnímu zánětu.

Vedle Kýlního centra je hlavní dominantou Centra jednodenní chirurgie proktologie, která se zabývá onemocněními, poruchami funkčnosti, zraněními a dalšími problémy spojenými s konečníkem. Léčí se zde např. hemoroidy, anální fisury, perianální píštěle a další obtíže. Centrum jednodenní chirurgie využívá nejmodernější lékařské metody a vybavení na špičkové úrovni. Chirurgické zákroky se operují převážně laparoskopicky, v režimu jednodenní chirurgie, což nevyžaduje následnou dlouhodobou hospitalizaci pacienta. Zdravotní problém se indikuje v ambulanci, následně se naplánuje zákrok, pacient absolvuje předoperační vyšetření a poté zákrok s následnou (většinou) jednodenní hospitalizací na lůžkovém oddělení. 

Více informací najdete na stránce Centra jednodenní chirurgie

Content iscare opera n  s l 1

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Auto – Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metro – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvaj – č. 8 a 25 do stanice Arena Libeň jih

Vlak – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň