ODBORNOSTI
ODBORNOSTI

Podporujeme pomoc Ukrajině a jejím občanům

vrátit se zpět

S velkými obavami sledujeme vývoj válečné situace na Ukrajině, která čelí nevyprovokované ruské agresi. V srdcích a myšlenkách jsme s ukrajinským národem, který prokazuje svou statečnost.

Soucítíme s kolegy z Ukrajiny, kteří pracují na klinikách skupiny FutureLife, jejich rodinami a spoluobčany. Skupina FutureLife, jejíž součástí je i Klinické centrum ISCARE, uvolnila částku 3 000 000 Kč na sbírku SOS Ukrajina, kterou koordinuje nezisková organizace Člověk v tísni. Tyto prostředky budou použity na humanitární pomoc a zdravotnický materiál, který je na Ukrajině nyní nejvíc potřeba.

„Za Klinické centrum ISCARE vyjadřuji podporu všem, kteří chtějí o budoucnosti své a svých dětí rozhodovat sami a demokraticky. Mezi našimi zaměstnanci je také několik kolegyň a kolegů, kteří z Ukrajiny pochází. Snažíme se jim poskytovat podporu a porozumění v době, kdy čelí strachu a obavám o své příbuzné a blízké, kteří na Ukrajině zůstali. Osobám, které se rozhodly v souvislosti s válečným konfliktem opustit své domovy a hledat azyl v Praze a blízkém okolí, nabízíme pracovní příležitosti a možnost uplatnění jejich zdravotnické praxe na pozicích středního zdravotnického personálu. S hrdostí sledujeme, s jakým odhodláním brání ukrajinský lid svoji svobodu a vlast. Jsme rádi, že jim alespoň tímto dílčím způsobem můžeme pomoci v jejich nelehké situaci,“ dodává generální ředitel Klinického centra ISCARE, Ing. Tomáš Juříček.

Content ukrajina kci

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Auto – Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metro – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvaj – č. 8 a 25 do stanice Arena Libeň jih

Vlak – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň