ODBORNOSTI
ODBORNOSTI

Těhotenství v nedohlednu? Nechat vše na matce přírodě doporučují lékaři maximálně rok.

vrátit se zpět

Plánujete s partnerem miminko, ale stále se nedaří otěhotnět? Pokud se snažíte již rok či dokonce delší dobu, je na čase vyhledat odbornou pomoc lékaře a najít příčinu problému. A kdo vlastně za neplodností stojí, muž či žena? Podle našeho primáře z Centra reprodukční medicíny, pana doktora Lachety, mezi muži často koluje mylná představa, že za neplodností stojí žena, ale problém může být na obou stranách stejně.

„Podle statistik z našeho Klinického centra ISCARE, které odpovídají celosvětovým trendům, je ve zhruba 40 % případů za problémy s otěhotněním neplodnost ženy,
ve 40 % neplodnost muže. U zbývající pětiny případů se jedná o kombinaci faktorů u obou partnerů“ představuje vyrovnané skóre MUDr. Jan Lacheta

Čím je vlastně neplodnost způsobena? Hraje roli dlouhodobé užívání hormonální antikoncepce? Kdy je na čase svěřit se do rukou odborníků? Existuje vůbec nějaká prevence?

Vše se dočtete v článku online magazínu zena-in.cz zde: https://bit.ly/o_neplodnosti

 

Content web aktualita

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Autem – do Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metrem – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvají – č. 8 a 25 do stanice Multiaréna Praha

Vlakem – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň