ODBORNOSTI
ODBORNOSTI

Upozornění pro pacienty - cesta do ISCARE může být v sobotu 24.9.2016 komplikovaná

vrátit se zpět

V sobotu 24. září se v Holešovicích uskuteční cvičná výstavba protipovodňových opatření. Hrazení budou postavena na nábřeží v úseku od Hlávkova mostu po budovu Lighthouse u Libeňského mostu. Cvičení budou doprovázet lokální dopravní uzavírky.

Cvičení je naplánováno od 6 do 24 hodin. Vzhledem k množství navážených prvků protipovodňové ochrany a nutným bezpečnostním opatřením při výstavbě hrazení budou v oblasti ulic Bubenské nábřeží, Jateční, Komunardů, Tusarova, Na Maninách a Jankovcova realizovány průběžné uzavírky pro řidiče i chodce či další dílčí změny v dopravě. V úseku stanic Vltavská – Dělnická/Tusarova bude odkloněna tramvajová doprava. Přerušen bud také provoz přívozu mezi Holešovicemi, Štvanicí a Karlínem.

Od 14 do 16 hodin si zájemci budou moci přijít prohlédnout, jak jsou Holešovice chráněny před velkou vodou. Na místě výstavby protipovodňových hrazení budou prezentační stanoviště Prahy 7 či složek Integrovaného záchranného systému. 

Omezení MHD si, prosím, přečtete zde.

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Auto – Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metro – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvaj – č. 8 a 25 do stanice Arena Libeň jih

Vlak – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň