ODBORNOSTI
ODBORNOSTI

Systém kvality

Kvalita zdravotní péče

Vážení pacienti,
cílem našeho zdravotnického zařízení je zajistit Vám kvalitní zdravotní péči na vysoké odboné úrovni. Rádi bychom, abyste se na naší klinice cítili příjemně. Pokud Vás napadá nějaký podnět ke zlepšení napište nám: kvalita@iscare.cz.

Politika kvality

Přečtěte si Politiku kvality Klinického centra ISCARE.

Vize ISCARE a.s.: Poskytujeme a i nadále budeme poskytovat kvalitní a bezpečnou zdravotní péči
na špičkové úrovni profesionály, kteří zohlední individuální potřeby a očekávání pacientů. Základem dosažení této služby je kvalifikovaný, motivovaný, loajální, spokojený a empatický zaměstnanec pracující s nejmodernějšími technologiemi a nejdostupnějšími informacemi v ekonomicky stabilním prostředí.

Heslo: „Každý si zaslouží mimořádnou péči.“

Pacienti jsou centrem veškeré pozornosti a určují požadavky nejen a kvalitu, ale i na individuální přístup. Spokojený pacient je našim hlavním cílem.

Zaměstnanci jsou hybnou silou jednotlivých odborností zajišťující kvalitu a bezpečí poskytované zdravotní péče. ISCARE a.s. se zavazuje zajišťovat prohlubování kvalifikace a etické jednání, vytvářet podnětné prostředí a firemní kulturu.

Procesní přístup slouží k tomu, aby bylo zajištěno dosahování očekávaných výsledků a rychlého zavádění nových požadovaných služeb.

Komunikace, mezilidské vztahy a týmová spolupráce jsou základem naší péče, chceme odpovídat potřebám všem zúčastněným stranám, jsme si vědomi důležitosti rozvoje partnerských vztahů, prohlubování důvěry mezi zaměstnanci a pacienty, včetně jejich rodinných příslušníků a udržování vztahů s našimi obchodními partnery.

Řízení kvality je součástí našich každodenních činností, pomáhá řídit a zlepšovat nejen procesy, sledovat chyby, minimalizovat stížnosti a nežádoucí události, ale především zvyšovat spokojenost našich pacientů.

Neustálé zlepšování a rozvíjení systému managementu kvality realizujeme napříč celým zařízením tak, abychom poskytovali nejmodernější péči, která uspokojí i nejnáročnější pacienty.Certifikace ISO 9001

Klinické centrum ISCARE je certifikováno společností SGS Czech a splňuje požadavky norem ISO 9001:2015 (management kvality).

Certifikace_ISO_9001_CZ.pdf

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Auto – Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metro – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvaj – č. 8 a 25 do stanice Arena Libeň jih

Vlak – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň