ODBORNOSTI
ODBORNOSTI

Kariéra

Připojte se k týmu Klinického centra ISCARE. Níže naleznete aktuální volné pozice.

V případě, že splňujete uvedené požadavky, zašlete nám svůj životopis na email hr@iscare.cz.

Klinické centrum ISCARE se snaží umožnit lidem s civilizačními onemocněními plnohodnotné začlenění do společnosti. Pomoct partnerským párům se založením rodiny, nemocným s autoimunitními chorobami stabilizovat jejich zdravotní stav a osobám nespokojeným se svým estetickým zevnějškem umožnit nabýt sebedůvěru prostřednictvím potřebného zdravotnického výkonu.

Recepční oddělení chirurgie a ortopedie

Jste komunikativní a baví vás práce s lidmi? Hledáte práci na plný úvazek a zajímá Vás prostřední zdravotnictví? Staňte se součástí mladého kolektivu recepce oddělení ortopedie a jednodenních chirurgie soukromého klinického centra ISCARE v Praze 9.

Stručný popis pozice:

Vaší náplní práce bude komunikace s pacienty oddělení ortopedie a centra jednodenní chirurgie, zadávání objednávek na vyšetření do systému, přijímání hotovostních i bezhotovostních plateb a jiné činnosti spojené s chodem recepce. Naše recepční objednávají pacienty jak osobně tak po telefonu či e-mailu, dále komunikují se sestřičkami a lékaři napříč daným oddělením.

Uspějí ti, kteří mají:

  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • proklientský, pozitivní a profesionální přístup k práci
  • ukončené středoškolské vzdělání
  • zodpovědnost, schopnost stanovit priority, empatii, týmovost, iniciativu
  • uživatelskou znalost PC a aktivní přístup k mobilním technologiím

Pokud uspějete, můžete získat:

  • práci v hlavním pracovním poměru na dobu neurčitou
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • práci v moderní klinice s příjemným pracovním prostředím
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování formou stravenek
  • slevy v nemocniční lékárně
  • možnost využití výhodných tarifů pro mobilní komunikaci
  • výbornou dopravní dostupnost (metro B, vlak Nádraží Libeň, tram 8/25)

Nástup možný ihned.

Instrumentářka / instrumentář na operační sály

Do příjemného kolektivu na multioborných operačních sálech Klinického centrum ISCARE hledáme kandidáta/kandidátku na pozici instrumentářky/instrumentáře na operačních sálech.

Požadujeme:

  • odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry + specializaci v perioperační péči
  • min. 1 rok praxe na operačních sálech
  • spolehlivost, pečlivost
  • znalost AJ či NJ výhodou, není však podmínkou

Nabízíme:

  • práci na plný či zkrácený úvazek
  • příjemný pracovní kolektiv a moderní prostředí
  • příspěvek na stravování (strav. karta Sodexo)
  • výuku cizích jazyků
  • parkování za zvýhodněné ceny, výborná dopravní dostupnost
  • slevy na volný prodej v lékárně
  • zvýhodněné tarify mobilního operátora
  • nástup možný ihned

V případě zájmu nám prosím zašlete strukturovaný životopis. Budeme se moc těšit.

Kontakty:

  • E-mail: hr@iscare.cz
  • Tel.: 234 770 211 / 603 144 391
Farmaceutický asistent/asistentka

Hledáte pracovní uplatnění v oboru farmacie? Nabízíme práci na zkrácený úvazek na pozici farmaceutického asistenta. Místo výkonu práce je v zavedené lékárně moderní kliniky v Praze 9, Klinické centrum ISCARE, Českomoravská 2510/19.

Koho hledáme:

Farmaceutického asistenta zodpovědného za prodej léčiv a zdravotnického materiálu. Náplní práce je i administrativní agenda spojená s chodem lékárny, příjmem zboží a přípravou léčiv.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (obor farmaceutický laborant) nebo VOŠ (obor diplomovaný farmaceutický asistent)
  • dobré organizační schopnosti
  • uživatelská znalost PC
  • znalost softwaru Mediox výhodou

Nabízíme:

  • zkrácený úvazek na dobu neurčitou
  • práci v příjemném mladém kolektivu
  • 5 týdnů dovolené (kráceno s ohledem na výši úvazku)
  • příspěvky na stravování
  • slevy v lékárně
  • výbornou dopravní dostupnost (metro B, vlak Nádraží Libeň, tram 8 a 25)

Nástup možný od září 2022 nebo dle dohody. V případě zájmu nám zašlete strukturovaný životopis na adresu wagnerova@iscare.cz, dotazy směřujte na vedoucí lékrány PharmDr. Součkovou tel.: 234 770 231, souckova@iscare.cz. Budeme se těšit.

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Auto – Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metro – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvaj – č. 8 a 25 do stanice Arena Libeň jih

Vlak – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň