ODBORNOSTI
ODBORNOSTI

Kariéra

Připojte se k týmu Klinického centra ISCARE. Níže naleznete aktuální volné pozice.

V případě, že splňujete uvedené požadavky, zašlete nám svůj životopis na email hr@iscare.cz.

Klinické centrum ISCARE se snaží umožnit lidem s civilizačními onemocněními plnohodnotné začlenění do společnosti. Pomoct partnerským párům se založením rodiny, nemocným s autoimunitními chorobami stabilizovat jejich zdravotní stav a osobám nespokojeným se svým estetickým zevnějškem umožnit nabýt sebedůvěru prostřednictvím potřebného zdravotnického výkonu.

Všeobecná sestra pro lůžkové oddělení

Hledáme všeobecnou sestru pro lůžkové oddělení. Jste empatická, baví vás práce s lidmi a nebojíte se nových výzev? Odstartujte nový rok novou prací! Staňte se součástí našeho týmu zdravotnického personálu, který pečuje o naše pacienty na lůžkovém oddělení.

Očekáváme:

  • Ukončené SŠ/ VŠ vzdělání v oboru praktická či všeobecná sestra
  • Praxi na některém z oddělení gastroenterologie/ interna, gynekologie, chirurgie, plastická chirurgie
  • Základní znalost angličtiny nebo němčiny (není podmínkou)
  • Empatický přístup k pacientům.

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr nebo dle dohody
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci v nové soukromé klinice s moderním vybavením a zázemím
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkovou kartu Sodexo s příspěvky na stravování
  • Možnost parkování osobního vozu za zvýhodněnou cenu
  • Výbornou dopravní dostupnost (vlak Praha-Libeň, tram 8/ 25, metro Českomoravská)
  • Výhodné tarify mobilního operátora, aj.
  • Možnost zkráceného pracovního úvazku.

Nástup je možný ihned. Pracovní pozice bude sjednána na hlavní pracovní poměr (plný či zkrácený úvazek) či dohodu.

V případě zájmu nám prosím zašlete stručný životopis na hr@iscare.cz. Ozveme se Vám zpět s pozvánkou k osobnímu pohovoru.

Recepční Centra reprodukční medicíny

Jste komunikativní a baví vás práce s lidmi? Hledáte práci na plný úvazek a zajímá Vás prostřední zdravotnictví? Staňte se součástí mladého kolektivu recepce v Centru reprodukční medicíny ISCARE.

Pracovní náplň:

  • Komunikace s pacienty Centra reprodukuční medicíny
  • E-mailová a telefonická komunikace s pacienty
  • Evidence a vyřizování objednávání pacientů k vyšetření a léčbě
  • Příjem hotovostních i bezhotovostních plateb
  • Komunikace se zdravotnickým a dalším personálem oddělení
  • Další činnosti spojené s chodem recepce.

Očekáváme:

  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Proklientský, pozitivní a profesionální přístup k práci
  • Ukončené středoškolské vzdělání
  • Minimálně mírně pokročilou znalost angličtiny
  • Zodpovědnost, empatii, týmového ducha, osobní iniciativu
  • Uživatelskou znalost PC a kladný vztah k technologiím

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Mzdu 30.000,-Kč + osobní ohodnocení
  • Mimořádné roční odměny, odměny za pracovní výročí
  • Příjemné pracovní prostředí v moderní klinice
  • Platební kartu Sodexo s příspěvky na stravování
  • Výbornou dopravní dostupnost (vlak Nádraží Praha-Libeň, tram Arena-Jih 8/25, metro B - Českomoravská)
  • Výhodné tarify mobilního operátora
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zaměstnanecké slevy (lékárna, naše služby, nákupy)

Nástup je možný ihned. Zaučení je u nás samozřejmostí.

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj strukturovaný životopis. Motivační dopis není podmínkou ale výhodou, rádi se o Vás před osobní schůzkou dozvíme víc.

Kontakt: hr@iscare.cz.

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Auto – Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metro – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvaj – č. 8 a 25 do stanice Arena Libeň jih

Vlak – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň