• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content img hlavni plastic Thumb av foto web

MUDr. Alexander Vatľak
Primář plastické chirurgie

PLASTIKA

Plastická chirurgie ISCARE nabízí jedinečnou kombinaci moderně vybavených operačních sálů a špičkového týmu plastických chirurgů pro uskutečnění Vašich přání.

Chcete vypadat mladě? Toužíte po změně? Vadí Vám nedostatky Vašeho vzhledu? Chcete mít zkrátka ideální postavu?

S ohledem na maximální možné výsledky klademe důraz na pečlivou individuální konzultaci a volbu správné operační metody. Po naplánování adekvátního operačního plánu a detailním popisu výkonu se stejnou měrou věnujeme pooperačnímu léčení a průběhu rekonvalescence.

Pečovat o Vás bude tým zkušených lékařů a odborného personálu klinického centra ISCARE.

 

Kdy nastává čas k operaci?

Obecně je to většinou kolem 40. roku života, avšak vždy je nutno vědět, že je to záležitost přísně individuální, závislá na mnoha faktorech. Velkou roli zde hraje i dědičnost, způsob života, pracovní zatížení a skutečnost jak silně je člověk vystaven stresujícím faktorům. Na vzhledu každého jedince se podílí i výživa, pravidelnost péče o pleť a celkový zdravotní stav. V individuálně různé věkové hranici dochází k projevům stárnutí, které se projevuje vysycháním pokožky, ztrátou její elasticity a poklesem kůže v určitých partiích těla. Vytvářejí se kožní záhyby, přibývají vrásky. Tehdy nastává okamžik, kdy je ještě možné odsunout projevy stárnutí prostřednictvím zásahu plastického chirurga. Horní věková hranice je určena celkovým zdravotním stavem pacienta.

Aktuální akce a slevy

Momentálně žádná akce neběží, ale nebojte zase pro Vás něco vymyslíme! Sledujte nás na Facebooku a žádná akce už Vám neuteče! 

Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 3

Novým sídlem Klinického centra ISCARE je výšková budova v Praze 9 Libni v přímém sousedství O2 arény.