• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content img hlavni plastic Thumb lopatkov  2

MUDr. Miroslava Lopatková
Plastický chirurg

Silhouette Soft lift

Při tomto mini-invazivním zákroku se pomocí speciálně upravených nití provádí korekce nejčastěji v oblasti obličeji a krku.

Silhouette Soft lift (niťový lift) lze provádět v rámci jednotlivých partiích zvlášť nebo v různých kombinacích dle domluvy s operatérem.

Konzultace jsou u nás nezávazné a ZDARMA! 

Na konzultaci se můžete objednat na tel. +420 602 306 601, e-mailem foitova@iscare.cz nebo můžete použít náš kontaktní formulář.

Konzultace

Při individuální bezplatné konzultaci s Vámi chirurg probere veškeré Vaše možnosti a doporučí konkrétní postup pro dosažení toho nejlepšího výsledku. Veškerá předoperační vyšetření provádíme přímo u nás na klinice během jedné návštěvy. Na konzultaci se můžete objednat na tel. +420 234 770 235, e-mailem foitova@iscare.cz nebo můžete použít náš kontaktní formulář.

Operace

Operace je prováděna v lokální anestezii. Používají se plně střebatelná vlákna s protisměrnými kužely a oboustrannými jehličkami, s jejichž pomocí tato vlákna zavádíme.

Přebytečná kůže se při této operaci neodstraňuje, proto je tato metoda vhodná především pro méně povolenou kůži v obličeji a na krku nebo jako doplněk pro pacientky, které jsou několik let pa faceliftu. Vlákna se vstřebají v průběhu několika měsíců, a díky tomuto procesu dojde k tvorbě kolagenové sítě, která výrazně podpoří finální efekt vypnuté pokožky.

Po výkonu

  • Po operaci pacient obléká kompresní bandáž, která se nosí po dobu 7 dnů kontinuálně a následně čtyři týdny jenom v noci.
  • Operované oblasti se mohou chladit.
  • Pacient by neměl vykonávat namáhavé aktivity po dobu dvou týdnů.
  • Dva měsíce po operaci je nutné vynechat sport a pokud možno se vyhnout výrazné  mimice obličeje.

Délka výkonu

Výkon trvá, dle rozsahu, přibližně 1 hodinu.

Hospitalizace

Po zákroku v lokální anestezii můžete kliniku opustit již krátce po výkonu. Doporučujeme kliniku opouštět v doprovodu dospělé osoby.

Cena výkonu

Cena silhouette soft liftu od*22.500,- Kč

*Cena výkonu se odvíjí od počtu použitých vláken, přesnou cenu je možné stanovit až na základě konzultace s lékařem.

V ceně výkonu není zahrnuto

Předoperační vyšetření   750,- Kč
Lokální anestezie1.000,- Kč
Hospitalizace - stacionární
(po lokální anestezii)
1.000,- Kč
Kompresní bandáž1.500,- Kč
Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 3

Novým sídlem Klinického centra ISCARE je výšková budova v Praze 9 Libni v přímém sousedství O2 arény.