ODBORNOSTI

Vyhlazení vrásek

Díky výplním můžete dát sbohem mimickým vráskám na obličeji, které se s rostoucím věkem objevují především na čele, krku a kolem očí.

Aplikací účinné látky se přeruší nervově-svalová spojení v místě ošetření a sval tak zrelaxuje.  

Délka účinku je individuální, většinou však 3 – 5 měsíců. Pro udržení trvalého výsledku doporučujeme ošetření pravidelně opakovat. Aplikace je bezpečná a látka působí jen tam, kde je lékařem aplikována.

Konzultace jsou u nás nezávazné a ZDARMA! 

Na konzultaci se můžete objednat na tel. +420 602 306 601, e-mailem foitova@iscare.cz .

Konzultace

Při individuální bezplatné konzultaci s Vámi lékař probere veškeré Vaše možnosti a doporučí konkrétní postup pro dosažení toho nejlepšího výsledku. Na ošetření se můžete objednat na tel. +420 234 770 235, e-mailem foitova@iscare.cz nebo můžete použít náš kontaktní formulář.

Ošetření

Aplikace se provádí ambulantně. Ošetřované místo se v případě potřeby natře znecitlivujícím krémem pro větší pohodlí pacienta a po přibližně 20-30 minutách dochází k samotné aplikaci, která trvá pouze několik minut.

Po výkonu

Pět hodin po ošetření by si pacient neměl lehat a předklánět se. V místech vpichu se může objevit malé začervenání, které ovšem brzy vybledne. Po dobu 2 dnů od ošetření by se měla omezit větší fyzická zátěž, místa aplikace by se neměla mačkat ani masírovat a doporučujeme vynechat i návštěvu sauny nebo solária. Výsledný efekt je vidět přibližně za týden.

Délka výkonu

Celé ošetření Vám zabere necelou hodinu.

Jak se k nám dostanete?

Sídlo

Sídlem Klinického centra ISCARE a.s.
je výšková budova v Praze 9
Libni v přímém sousedství O2 Areny.

Prohlédněte si jak to u nás vypadá z pohodlí domova, podívejte se na povedenou virtuální prohlídku Klinického centra ISCARE.

Virtuální prohlídka

Cesta k nám

Auto – Ulice Českomoravská s možností parkování v Galerii Harfa

Metro – 5 minut pěšky ze stanice metra Českomoravská

Tramvaj – č. 8 a 25 do stanice Arena Libeň jih

Vlak – 9 minut pěšky ze stanice Nádraží Libeň