• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content img hlavni plastic Thumb lopatkov  2

MUDr. Miroslava Lopatková
Plastický chirurg

Vyhlazení vrásek – Botulotoxin

Díky botulotoxinu (hovorově botoxu) můžete dát sbohem mimickým vráskám na obličeji, které se s rostoucím věkem objevují především na čele, krku a kolem očí.

Aplikací botulotoxinu typu A se přeruší nervově-svalová spojení v místě ošetření a sval tak zrelaxuje.  

Délka účinku je individuální, většinou však 3 – 5 měsíců. Pro udržení trvalého výsledku doporučujeme ošetření pravidelně opakovat. Aplikace je bezpečná a látka působí jen tam, kde je lékařem aplikována.

Konzultace jsou u nás nezávazné a ZDARMA! 

Na konzultaci se můžete objednat na tel. +420 602 306 601, e-mailem foitova@iscare.cz nebo můžete použít náš kontaktní formulář.

Konzultace

Při individuální bezplatné konzultaci s Vámi lékař probere veškeré Vaše možnosti a doporučí konkrétní postup pro dosažení toho nejlepšího výsledku. Na ošetření se můžete objednat na tel. +420 234 770 235, e-mailem foitova@iscare.cz nebo můžete použít náš kontaktní formulář.

Ošetření

Aplikace se provádí ambulantně. Ošetřované místo se v případě potřeby natře znecitlivujícím krémem pro větší pohodlí pacienta a po přibližně 20-30 minutách dochází k samotné aplikaci, která trvá pouze několik minut.

Po výkonu

Pět hodin po ošetření by si pacient neměl lehat a předklánět se. V místech vpichu se může objevit malé začervenání, které ovšem brzy vybledne. Po dobu 2 dnů od ošetření by se měla omezit větší fyzická zátěž, místa aplikace by se neměla mačkat ani masírovat a doporučujeme vynechat i návštěvu sauny nebo solária. Výsledný efekt je vidět přibližně za týden.

Délka výkonu

Celé ošetření Vám zabere necelou hodinu.

Cena výkonu

Cena botoxu v oblasti čelaod 2.500,- Kč
Cena botoxu kolem očíod 3.000,- Kč
Cena botoxu v oblasti glabellyod 3.000,- Kč
Cena botoxu proti nadměrnému pocení od 9.000,- Kč
Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 3

Novým sídlem Klinického centra ISCARE je výšková budova v Praze 9 Libni v přímém sousedství O2 arény.