• PO - ČT 7.00 -19.00
 • 7.00-18.00
 • SO 7.00-12.00
Content img hlavni plastic Thumb av foto web

MUDr. Alexander Vatľak
Primář plastické chirurgie

Lůžkové oddělení

Lůžková část klinického centra ISCARE, a.s. se nachází ve 3. a 4. patře budovy. Zde jsme Vám k dispozici 24 hodin denně.

Před každým výkonem je třeba provést předoperační vyšetření. Pokud ho absolvujete v místě bydliště, navštivte nejdříve tři týdny před výkonem svého praktického lékaře se seznamem nutných odběrů a vyšetření, který jste dostali současně s těmito pokyny při stanovení termínu operace. Výsledek nezapomeňte přinést s sebou!

Pokud si přejete předoperační vyšetření provést u nás na klinice, stačí se dostavit týden před operací po domluvě koordinátorem plastické chirurgie na tel.: +420 234 770 235.

V den přijetí se nejdříve registrujte na hlavní recepci kliniky v 1. patře budovy (Českomoravská 2510/19, 190 00, Praha 9) a poté pokračujte na recepci plastické chirurgie do 10. patra. Pokud se ze závažných důvodů nemůžete k přijetí dostavit, oznamte to co nejdříve telefonicky v pracovní dny 7:30 -15:30 na tel: +420 234 770 235. Můžete také nechat vzkaz na recepci kliniky v pondělí až pátek 7:00 – 19:00 i na záznamníku v mimopracovní době +420 234 770 260 nebo 800 203 233.

Pokud se před operací objeví akutní zdravotní potíže (katar, rýma, opar, alergie…) neprodleně nás informujte.

S sebou si vezměte

 • občanský průkaz
 • výsledky předoperačních vyšetření, pokud byly provedeny jinde než na klinice
 • toaletní potřeby, domácí obuv, noční oděv, župan
 • oblíbenou knihu

Týden před operací je třeba vysadit následující léky

Acylpyrin, Anopyrin, Aspegic, Aspirin, Aggrenox, Aspro, Brufen, Curantyl, Diclofenac, Godasal, Ibuprofen, Ibustrin, Kardegic, Olfen, Rewodina, Superpyrin, Tagren, Ticlid, Thomapyrin, Upsarin, Vessel Due a Voltaren.

Pokud užíváte Warfarin, po domluvě s lékařem bude 5 dní před výkonem nahrazen nízkomolekulárním heparinem aplikovaným podkožně.

Po přijetí ošetřujícím lékařem budete zavedeni na lůžkové oddělení ve 4. patře. Pokoje jsou maximálně dvoulůžkové, každý pokoj má vlastní sociální zařízení.

Pokoje jsou standardně vybaveny uzamykatelnou skříňí, stolkem a židlemi, televizorem, Wi-Fi připojením, polohovatelným lůžkem a nočním stolkem. 

Upozornění

Celá budova klinického centra ISCARE je nekuřácká (kuřáci po souhlasu ošetřujícího lékaře a sestry mohou opustit budovu na vlastní nebezpečí v civilním oblečení).

Nenoste s sebou (pokud možno) velká zavazadla!

Neberte si k hospitalizaci cenné šperky a větší peněžní obnosy, klinika za jejich případnou ztrátu neodpovídá.

Prsteny a jiné šperky, které nejdou sejmout, nahlaste sestrám.

Návštěvy jsou možné denně od 15:00 do 18:45. Návštěvy dětí do 10 let nejsou z hygienických a psychologických důvodů doporučeny, je třeba brát ohled na jejich vyspělost. Nemocniční prostředí pro ně může být rizikové a stresující. K dispozici je pacientům návštěvní místnost, která se nachází ve 4. patře budovy. Je zde posezení pro pacienty a jejich návštěvy, dětský koutek a automaty s občerstvením.

Po propuštění z lůžkového oddělení doporučujeme opustit kliniku v doprovodu dospělé osoby. S důvěrou se obracejte na zdravotní sestry i ošetřující lékaře, případně na primáře oddělení.

Návštěvní řád lůžkového oddělení

Lůžková část klinického centra ISCARE a.s. se nachází ve 3. a 4. patře nové výškové budovy.

Zde je Vám 24 hodin denně k dispozici tým lůžkových sester a sloužící lékař. Uděláme tak vše, co je v našich silách, abyste se u nás cítili příjemně. Prosíme Vás proto o respektování našich pravidel, která napomáhají udržet vysoký standard našich služeb

 • Prostory kliniky jsou otevřeny od 7:00 do 19:00 hod. každý den.
 • Návštěvní hodiny lůžkového oddělení jsou každý den kdykoliv od 15:00 do 18:45 hod. Výjimky schvaluje primář lůžkového oddělení a staniční sestra lůžkového oddělení, nebo jejich zástupce.
 • Pro návštěvy a pacienty slouží návštěvní místnost, která se nachází ve 4. nadzemním podlaží.
 • Návštěvy dětí do 10 let nejsou z hygienických a psychologických důvodů doporučeny, je třeba brát ohled na jejich vyspělost. Nemocniční prostředí pro ně může být rizikové a stresující. Děkujeme za pochopení.
 • Každá návštěva je povinna o svém příchodu a pohybu s pacientem mimo prostory kliniky informovat ošetřující personál na sesterně oddělení.
 • Na JIP, kde jsou pacienti ve větší míře ohroženi infekcí, jsou návštěvy povoleny výjimečně jen po předchozí domluvě s ošetřujícím lékařem.
 • Kromě personálu a hospitalizovaných pacientů je komukoliv na všech odděleních přísně zakázáno se mimo návštěvní hodiny zdržovat nebo přespávat.
 • Je nutné dodržovat hygienické předpisy kliniky a především neodkládat žádné předměty na lůžka pacientů, nepřinášejte květiny, alkohol, nenahlášené léky a potraviny podléhající rychlé zkáze.
 • Návštěvníkům není dovoleno manipulovat s jakýmkoliv technickým zařízením v areálu celé kliniky.
 • Z bezpečnostních a hygienických důvodů je v prostorách kliniky přísný zákaz kouření.
 • Personál klinického centra si vyhrazuje právo omezit průběh návštěvy za účelem řádného výkonu lékařské péče.
Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 3

Novým sídlem Klinického centra ISCARE je výšková budova v Praze 9 Libni v přímém sousedství O2 arény.