• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content img hlavni plastic Thumb av foto web

MUDr. Alexander Vatľak
Primář plastické chirurgie

Aplikace výplní kyselinou hyaluronovou

Kyselina hyaluronová je čirý gel, který napomáhá hydrataci pokožky a dodává objem tam, kde potřebujeme.

Díky výplním kyselinou hyaluronovou můžete dát sbohem vráskám v obličeji, které se s rostoucím věkem objevují především ve tvářích, v prohloubení nosoretních rýh, kolem zevních koutků úst nebo kolem očí.  Ideální je také pro dodání objemu v obličeji a zvětšení rtů.

Délka účinku je individuální, většinou kolem 8 – 12 měsíců. Pro udržení trvalého výsledku doporučujeme ošetření pravidelně opakovat. Aplikace je bezpečná a látka působí jen tam, kde je lékařem aplikována.

Konzultace

Při individuální bezplatné konzultaci s Vámi lékař probere veškeré Vaše možnosti a doporučí konkrétní postup pro dosažení toho nejlepšího výsledku. Na ošetření se můžete objednat na tel. +420 234 770 235, e-mailem foitova@iscare.cz nebo můžete použít náš kontaktní formulář.

Ošetření

Aplikace se provádí ambulantně. Ošetřené místo se natře znecitlivujícím krémem pro větší pohodlí pacienta a po přibližně 30 minutách dochází k samotné aplikaci.

Po výkonu

Po ošetření se obvykle objeví mírný otok. V místech vpichu se může objevit malé začervenání, které ovšem brzy vybledne. Po dobu 2 dnů od ošetření by se měla omezit větší fyzická zátěž, místa aplikace by se neměla mačkat ani masírovat a doporučujeme vynechat i návštěvu sauny nebo solária. Výsledný efekt je viditelný ihned.

Délka výkonu

Celé ošetření Vám zabere necelou hodinu.

Cena výkonu

Zvetšení rtůod 8.000,- Kč
Nosoretní rýhy od 8.000,- Kč
Lícní kosti od 10.000,- Kč
Kruhy pod očimaod 10.000,- Kč
Bradaod 9.000,- Kč
Hydratace od 8.000,- Kč


Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 3

Novým sídlem Klinického centra ISCARE je výšková budova v Praze 9 Libni v přímém sousedství O2 arény.