• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content img hlavni plastic Thumb av foto web

MUDr. Alexander Vatľak
Primář plastické chirurgie

Face-lift

Face-lift odstraní nadbytky kůže obličeje a krku, vypne a vytáhne podkožních struktury a přispěje k celkovému mladistvému vzhledu a svěžesti obličeje.

Face-lift patří mezi nejčastější operace. Někdy je také nazýván královnou estetické chirurgie. Stále dokonalejšími operačními postupy lze dosáhnout podstatného omlazení obličej a to i u žen ve vyšším věku.

Konzultace

Při individuální bezplatné konzultaci s Vámi chirurg probere veškeré Vaše možnosti a doporučí konkrétní postup pro dosažení toho nejlepšího výsledku. Veškerá předoperační vyšetření provádíme přímo u nás na klinice během jedné návštěvy. Na konzultaci se můžete objednat na tel. +420 234 770 235, e-mailem foitova@iscare.cz nebo můžete použít náš kontaktní formulář.

Operace

Výkon se provádí v celkové anestezii nebo v analgosedaci. Po umytí vlasů a důkladné desinfekci se vede řez ze spánkové vlasaté krajiny dolů před ušním boltcem v přirozené vrásce a dále směřuje do ucha, kde následná jizva je naprosto schována v uchu za chrupavkou zvanou tragus, takže jizva není teměř v obličeji patrná. Dále řez pokračuje kolem ušního lalůčku a zatáčí nahoru za uchem a končí opět ve vlasaté části. Kůže obličeje a krku i s podkožím se postupně uvolní od spodiny tak, aby se dala přirozeně vypnout a tím došlo k vyhlazení většiny vrásek.

Součástí operace je i vyzdvižení hlubší vrstvy složené z povázky a mimických svalů, která velmi ovlivní celkový vzhled pacienta a délku výsledného efektu.

Po výkonu

Po operaci má pacient obvázaný obličej. Obvaz se odstraňuje 4-5 den po operaci. Pacient si může umýt vlasy a dále je ošetřován již bez obvazu. Téměř u všech operací používáme vstřebatelné stehy, takže je není třeba vyndávat, protože se sami v těle rozpustí.

Délka hojení je u každého pacienta individuální. První výsledek po operaci bývá patrný 2-3 týdny po operaci, definitivní pak po 2-3 měsících.

Délka výkonu

Výkon trvá 1,5 – 2 hodiny.

Hospitalizace

Doporučujeme jednodenní hospitalizaci.

Cena výkonu

Cena výkonu je 40.000,- Kč.

V ceně výkonu není zahrnuto

Předoperační vyšetření1.500,- Kč
Celková anestezie2.000,- Kč
Hospitalizace (1 den)1.500,- Kč
Kompresní prádlo1.500,- Kč
Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 3

Novým sídlem Klinického centra ISCARE je výšková budova v Praze 9 Libni v přímém sousedství O2 arény.