• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content img hlavni plastic Thumb av foto web

MUDr. Alexander Vatľak
Primář plastické chirurgie

Gynekomastie

Gynekomastii nabízíme mužům, u kterých se vyvinula prsní žláza a okolní tuk do ženského tvaru prsou.

Gynekomastie může vzniknout v důsledku hormonální nerovnováhy, obezity nebo i jiných problémů. Operace je velmi oblíbená a vyžaduje jen pár dní klidového režimu a jednodenní hospitalizaci.

Konzultace

Při individuální bezplatné konzultaci s Vámi chirurg probere veškeré Vaše možnosti a doporučí konkrétní postup pro dosažení toho nejlepšího výsledku. Veškerá předoperační vyšetření provádíme přímo u nás na klinice během jedné návštěvy. Na konzultaci se můžete objednat na tel. +420 234 770 235, e-mailem foitova@iscare.cz nebo můžete použít náš kontaktní formulář.

Operace

Operaci provádíme v celkové anestezii. Operace je dle potřebného rozsahu prováděna buď exstirpací žlázy v kombinaci s liposukcí nebo jen pomocí liposukce. Prsní žlázy se zmenší, vymodelují se do požadovaného tvaru a přebytečná kůže se odstraní.

Po výkonu

Po operaci pacient obléká elastický prsní pás, který se nosí po dobu 3 - 4 týdnů. Klidový režim je doporučován 7 dní po operaci. Dva měsíce po operaci by se pacient neměl vystavovat velké fyzické námaze, zejména v oblasti hrudníku a horních končetin.

Výsledek je patrný ihned a je trvalý.

Délka výkonu

Výkon trvá 1 – 2 hodiny.

Hospitalizace

Doporučujeme jednodenní hospitalizaci.

Cena výkonu

Cena gynekomastie je 25.000,- Kč.

V ceně výkonu není zahrnuto

Předoperační vyšetření1.500,- Kč
Celková anestezie2.000,- Kč
Hospitalizace (1 den)1.500,- Kč
Kompresní prádlo1.500,- Kč
Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 3

Novým sídlem Klinického centra ISCARE je výšková budova v Praze 9 Libni v přímém sousedství O2 arény.