• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content img hlavni plastic Thumb av foto web

MUDr. Alexander Vatľak
Primář plastické chirurgie

Labioplastika

Některým ženám mohou zvětšené stydké pysky působit nepříjemnosti při hygieně, sexu nebo i sportování. Labioplastika je běžným řešením těchto problémů.

Během chirurgickému zmenšení malých stydkých pysků lze řešit i asymetrii popř. i tvar. Tento výkon nijak neovlivní funkci genitálu.

Délka výkonu

Výkon trvá přibližně 1 hodinu.

Cena výkonu

Cena labioplastiky je 18.000,- Kč

V ceně výkonu není zahrnuto

Předoperační vyšetření1.500,- Kč
Celková anestezie2.000,- Kč
Hospitalizace (1 den)1.500,- Kč

Konzultace

Při individuální bezplatné konzultaci s Vámi chirurg probere veškeré Vaše možnosti a doporučí konkrétní postup pro dosažení toho nejlepšího výsledku. Veškerá předoperační vyšetření provádíme přímo u nás na klinice během jedné návštěvy. Na konzultaci se můžete objednat na tel. +420 234 770 235, e-mailem foitova@iscare.cz nebo můžete použít náš kontaktní formulář.

Operace

Operace se provádí v celkové anestezii po menstruačním cyklu. Principem je zmenšení, popř. tvarování stydkých pysků do požadovaného tvaru.

Po výkonu

Operovaná oblast je přikryta intimní vložkou a může se v rámci domácího ošetřování chladit. Klidový režim doporučujeme jeden týden po operaci (omezení dlouhého sezení, jízdy autem, apod.). Dále je rekonvalescence přibližně 3-4 týdny (především v sexuální zdrženlivosti) a je závislá na individuálním pocitu pacientky.

Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 3

Novým sídlem Klinického centra ISCARE je výšková budova v Praze 9 Libni v přímém sousedství O2 arény.