• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content img hlavni plastic Thumb av foto web

MUDr. Alexander Vatľak
Primář plastické chirurgie

Lifting krku

Lifting krku (neck lift) je možné kombinovat s liposukcí, face liftem nebo jinou operací v oblasti obličeje.

Kůže na krku ztrácí vlivem stárnutí svou elasticitu a tvoří se kožní záhyby. Čas na provedení estetického zákroku je velmi individuální, většinou však kolem čtyřicátého roku života. Výsledek je velmi efektivní a napomáhá celkovému omlazení obličeje.

Po výkonu

Po operaci je nasazen kompresní obvaz, který je nutné ponechat po dobu 6 dnů.  Posléze je obvaz vyměněn za kompresní návlek, který se nosí po dobu dalších šesti týdnů avšak pouze v noci. Pacienti by neměli po tuto dobu vykonávat namáhavé aktivity. Během dalších šesti měsíců nedoporučujeme přímé opalování nebo návštěvu solária.

Délka výkonu

Výkon trvá 1 – 1,5 hodiny.

Hospitalizace

Doporučujeme jednodenní hospitalizaci.

Cena výkonu

Cena za lifting krku je 25.000,- Kč.

V ceně výkonu není zahrnuto

Předoperační vyšetření1.500,- Kč
Celková anestezie2.000,- Kč
Hospitalizace (1 den)1.500,- Kč
Kompresiní prádlo1.500,- Kč

Konzultace

Při individuální bezplatné konzultaci s Vámi chirurg probere veškeré Vaše možnosti a doporučí konkrétní postup pro dosažení toho nejlepšího výsledku. Veškerá předoperační vyšetření provádíme přímo u nás na klinice během jedné návštěvy. Na konzultaci se můžete objednat na tel. +420 234 770 235, e-mailem foitova@iscare.cz nebo můžete použít náš kontaktní formulář.

Operace

Operace se provádí v analgosedaci nebo v celkové anestezii. Principem je odstranění nadbytečné kůže v oblasti krku, vyhlazení vrásek a navrácení mladistvějšího vzhledu krku.  Lifting krku můžeme kombinovat i s liposukcí podbradku.

Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 3

Novým sídlem Klinického centra ISCARE je výšková budova v Praze 9 Libni v přímém sousedství O2 arény.