• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content img hlavni plastic Thumb av foto web

MUDr. Alexander Vatľak
Primář plastické chirurgie

Miniabdominoplastika

Miniabdominoplastika se nejčastěji provádí u žen po opakovaném těhotenství nebo u mužů a žen po velkém úbytku váhy.

V některých případech lze miniabdominoplastiku kombinovat s liposukcí, která nám umožní dokonaleji vytvarovat oblasti boků a nadbřišku. V případě, že je kůže povislá pouze v dolní části bříška a rozsah operace není tak velký, jedná se o tzv. miniabdominoplastiku.

Konzultace

Při individuální bezplatné konzultaci s Vámi chirurg probere veškeré Vaše možnosti a doporučí konkrétní postup pro dosažení toho nejlepšího výsledku. Veškerá předoperační vyšetření provádíme přímo u nás na klinice během jedné návštěvy. Na konzultaci se můžete objednat na tel. +420 234 770 235, e-mailem foitova@iscare.cz nebo můžete použít náš kontaktní formulář.

Operace

Výkon se provádí v celkové anestezii řezem v podbřišku tak, aby výsledná jizva byla ukrytá v kalhotkách. Nadbytečná kůže se následně odstraní. V případě kombinace s liposukcí napustí lékař nejprve danou oblast speciálním tumescentním roztokem. Tuk je následně odsán z těla ven a kontury těla jsou tak modelovány do požadovaného tvaru.

Pro odsátí tuku můžete zvolit i VASER liposukci. O výhodách přístroje VASER Lipo se dozvíte zde.

Po výkonu

V pooperačním období nosí pacient břišní pás nebo elastické kalhoty, které napomáhají hojení a novému tvarování postavy. Prádlo je nutné nosit po dobu osmi týdnů. Klientům doporučujeme klidový režim a nevykonávat namáhavé aktivity po dobu 2-3 týdnů. Dva měsíce po operaci by pacient měl dodržovat šetřící režim a neměl by se opalovat na přímém slunci nebo chodit do solária.  Konečný výsledek je patrný 3-4 měsíce po operaci a je trvalý.

Délka výkonu

Výkon trvá 1,5 hodiny.

Hospitalizace

Doporučujeme jednodenní hospitalizaci.

Cena výkonu

Cena výkonu je 25.000,- Kč
Cena výkonu v kombinaci s liposukcí je 39.000,- Kč
Cena výkonu v kombinaci s VASER liposukcí je 49.000,- Kč

V ceně výkonu není zahrnuto

Předoperační vyšetření1.500,- Kč
Celková anestezie2.000,- Kč
Hospitalizace (1 den)1.500,- Kč
Kompresní prádlo1.500,- Kč
Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 3

Novým sídlem Klinického centra ISCARE je výšková budova v Praze 9 Libni v přímém sousedství O2 arény.