• PO - ČT 7.00 -19.00
  • 7.00-18.00
  • SO 7.00-12.00
Content img hlavni plastic Thumb av foto web

MUDr. Alexander Vatľak
Primář plastické chirurgie

Modelace prsou

Modelace prsou je řešením pro pokleslá prsa z důvodu prodělaných těhotenství, kojení nebo váhových úbytků.

Modelace prsa zvedne, zmodeluje a obnoví tak jejich mladistvý vzhled. V případech velkého úbytku objemu prsou může chirurg doporučit kombinaci modelace s augmentací (zvětšením) pro doplnění objemu prsou. Volba velikosti implantátu je individuální.

Používané implantáty

K doplnění objemu používáme silikonové implantáty britské firmy Nagor, německé od firmy Polytech a americké implantáty od firmy Mentor, jejichž výrobky mají největší kvalitu.

Konzultace

Při individuální bezplatné konzultaci s Vámi chirurg probere veškeré Vaše možnosti a doporučí konkrétní postup pro dosažení toho nejlepšího výsledku (velikost implantátu, jeho tvar a umístění atd.). Veškerá předoperační vyšetření provádíme přímo u nás na klinice během jedné návštěvy. Na konzultaci se můžete objednat na tel. +420 234 770 235, e-mailem foitova@iscare.cz nebo můžete použít náš kontaktní formulář.

Operace

Operaci provádíme v celkové anestezii. Při operaci chirurg zredukuje nadbytek kůže prsou tak, aby se dosáhlo optimálního tvaru prsu. Pokud jsou prsa příliš velká, lze redukovat tukovou tkáň i mléčnou žlázu.

Při malých prsou je možno kombinovat modelaci s augmentací prsů za použití implantátů pro přidání objemu. Implantáty se ukládají pod mléčnou žlázu nebo pod prsní sval.

Po výkonu

Po operaci pacientka obléká elastickou podprsenku, která se nosí po dobu osmi týdnů.

Klientky, které podstupují modelaci nebo modelaci s augmentací by měly dodržovat 2-3 týdny klidový režim v domácím ošetření a neměly by vykonávat namáhavé aktivity po dobu 2 měsíců. Dva měsíce po operaci by se pacientka neměla opalovat na přímém slunci nebo chodit do solária.  Jizvičky po operaci se u většiny pacientek velice dobře hojí a během 1 roku se stávají málo patrné.

Délka operace

Výkon trvá přibližně 3 hodiny.

Hospitalizace

Doporučujeme 2-3 denní hospitalizaci.

Cena výkonu

Cena modelace prsou je 39.000,- Kč.

Cena neobsahuje případné implantáty použité dle výběru klientky.

V ceně výkonu není zahrnuto

Předoperační vyšetření1.500,- Kč
Celková anestezie2.000,- Kč
Hospitalizace (1 den)1.500,- Kč
(celkem tedy 3.000,- Kč – 4.500,- Kč)
Kompresní prádlo1.250,- Kč
Img bot 1

V klidném prostředí naší lékárny si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží. V případě potřeby Vám ochotně se vším poradíme..

Img bot 3

Novým sídlem Klinického centra ISCARE je výšková budova v Praze 9 Libni v přímém sousedství O2 arény.